Probleme de functionare Lumea 13 (El dorado)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
la ce te referi ca 99% din cine joaca or primit cufere bani si exp?

Asa e, eu de exemplu am intrat adineauri, inainte sa se intrerupa din nou si aveam 1000 XP si 1000$ in plus. Asta pentru ca am cumparat si pepite de cand joc. Acum nu stiu daca e o regula general valabila. Bft si sa revina cat mai repede :shoot:
 

DeletedUser

Guest
nu merge deloc el dorado....incerc sa intru pe server , gamdeste putin si dupa ma da iar pe prima pagina....cam de vreo 2-3 ore imi face asa :(
 

DeletedUser

Guest
Cred ca mo duelat aia la greu acuma cu reskilul ala...
:shoot:


<3W
 

DeletedUser14964

Guest
Ce drac,am platit 700 pe pumnal ascutit pe piata,am venit la destinatie,il ridic,imi apare,Livrare cu succes,apoi obiectul nu apare in inventar!!!!Ce se intimpla,pe el dorado e criza,chiar 700 inseamna mult,sunt duelist,nu am arma ,ce ma fac acum?????? :blink: Am experienta in joc,nu e greseala mea.
Acelasi lucru mi s-a intamplat si mie ... am cumparat centura cu vultur de lux am fost sa o ridic de la piata iar cand am ridicat-o nu mi-a aparut nimic in inventar :| .Cred ca este un bug ceva sper sa se rezolve si sa ne recuperam itemele sau macar banii.
 

DeletedUser5110

Guest
voi puteti citi rapoartele?

poza de caracter la mine arata aiurea de tot..nu pot s-o shcimb...
 

DeletedUser

Guest
nu merg forturile. stie cineva daca se va rezolva aceasta problema in viitorul apropiat?
 

DeletedUser5110

Guest
e o problema cu dublicarea misiunilor de Halloween

cei care le-au terminat inainte de update..le-au aparut din nou...

sa se verifice asta de catre admini
 

DeletedUser

Guest
e enervant la dueluri.in raport scrie : winner is female wizard castiga duelul si primeste etc inca o kestie enervanta..daca vrei sa pui pe chat sau forum raportul unei munci sau a unui duel trebuie sa intri in 2 locuri..1 ca sa iei linkul raportului si 2.a ca sa setezi accesul
 

DeletedUser20988

Guest
Problema mare la transporta munitia

Salut, ori e o problema de server ori este de la recentul update. De cand ati dat update la joc, cand dau transporta munitia 1 ora, se misca o liniuta mica la noroc. Pe cand inainte sa dati update, mergea normal ca si la celelalte munci. De ce s-a intamplat asta?
Plus ca e o munca care necesita 145 de puncte !!! Sper sa ma intelegeti.
 

DeletedUser20988

Guest
Salut, ori e o problema de server ori este de la recentul update. De cand ati dat update la joc, cand dau transporta munitia 1 ora, se misca o liniuta mica la noroc. Pe cand inainte sa dati update, mergea normal ca si la celelalte munci. De ce s-a intamplat asta?
Plus ca e o munca care necesita 145 de puncte !!! Sper sa ma intelegeti.
P.S: Plus ca sunt si Aventurier!!!! Si tot nu creste norocul cand dau o ora.
 

DeletedUser

Guest
BA NU POT SA FAC MANEVRA X(X(X( :tumble::tumble::tumble::tumble:
 

DeletedUser21001

Guest
piata

nu pot cumpara absolut nimic de pe piata, in momentul in care platesc apas cont sau cash, si spune "Negustorul nu cunoaste aceasta oferta", in prima faza am crezut ca e din cauza ca nu am oras, dar am testat si pe 12 si exista aceiasi problema, am intrebat cunostinte la unii merge la altii nu.

va multumesc anticipat

revin si cu un print
http://imageshack.us/photo/my-images/412/eroarew.png/

LE: am rezolvat e de la chrome
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu mai pot sa-mi selectez pozitia la fort si dupa fiecare batalie imi zice ca s-au ocupat toate locurile si toto timpul ajung cu 3 ore inainte si sunt un tank veritabil!!!!
 

DeletedUser12000

Guest
Acest lucru este datorat faptului ca nu ai primit un grad care sa iti "rezerve" locul la fort in momentul inceperii bataliei. NU este o eroare a jocului.
 

Ciocarlia

Greenhorn
Empty server response

Buna dimineata,
Sunt probleme constante pe Dorado de aprox 30 de minute, se poate verifica ce si cum?

Multumesc
 
Sus