Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
oare pana cand bataia asta de joc?? ce se intampla cu florida ca merge asa de greu si se tot intrerupe
 

DeletedUser

Guest
Da si eu intru greu, in special pe Florida si cand apuc sa intru imi da eroare:smile:|. E deja ceva obisnuit sa nu mearga serverele .ro:hmf::tumble:

:mad:
 

DeletedUser

Guest
celalate lumi merg f bine..doar el dorado merge un pic mai greu si florida mai mult merge f greu decat bine..faceti ceva..inkideti serverul, 1 zi , 2..si reparati..dar macar nu ne mai kinum in halul asta
 

DeletedUser

Guest
mie nici nu imi merge sa ma conectez pe florida.Pana cand o sa va batei joc de noi?
 

DeletedUser

Guest
Rusine mie ca am cumparat pepite.400 la numar.N-o sa se mai intample acest lucru.
 

DeletedUser

Guest
Rusine mie ca am cumparat pepite.400 la numar.N-o sa se mai intample acest lucru.

Intr-adevar, serverul merge groaznic de prost in ultima vreme, pentru un joc platit consider ca acest lucru este intolerabil. In acest mod veti pierde cu siguranta jucatorii premium printre care ma numar si eu, nimeni nu are chef sa plateasca niste servicii de care ar trebui sa beneficieze :shoot:
 

DeletedUser14746

Guest
Pe langa ca nu a mers de aseara,azi intr-un timp a mers si a picat din nou...CEEA CE MA DERANJEAZA GROAZNIC este ca nimeni nu anunta nimic...si ne lasa asa cu ochii-n soare de parca nu de pe spatele nostru functioneaza acest joc...in fine!
 

DeletedUser

Guest
Faceti ceva cu florida ca iar nu merge sa intram:|
Macar ziceti-ne cand inchideti lumile.
 

DeletedUser

Guest
Ce se intimpla ???de ce nu suntem si noi anuntati cit nu merge serverul ???
 

DeletedUser1022

Guest
sa imi prelungiti contul premium cu cate zile o-sa tot mearga asa servarul asta de kaka ca nu bagam bani aiurea in joc.
 

DeletedUser

Guest
Acelasi lucru vroiam si eu sa il zic,Soimu deArgint.
Nu se poate asa ceva...macar daca opreau serverele de tot,reparau problemele,ne anuntau si pe noi cat dureaza toata treaba si bineinteles,ne prelungeau contul premium.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9442

Guest
Ieri a fost ultima data cand am cumparat premium si acest lucru sigur nu se va mai intampla pana se rezolva problemele intalnite numai pe the-west.ro si va sugerez sa faceti acelasi lucru. La alte jocuri se anunta clar ca in ziua cu tare la ora cutare se lucreaza si e oprit serv... dar nu zilnic si la toate orele cum se intampla aici; pentru un joc care scoate lunar mii de euro pe putinu e inacceptabil ce se intampla.
 

DeletedUser

Guest
:sad:Da' pe bune k m-ai bn imi fak altu pe Arizona akolo makar merge super si is facilitati de ex akolo e transfer bancar si dak invit un player sa joace si la fiecare 10 lvl ale lui io primesc ceva:nesigur:





:shoot:The West
 

DeletedUser

Guest
Dar' am fakut deja prea multe pierd bocancii palaria si sania de craciun......
 

DeletedUser

Guest
Da mai stati linistiti.
Aceeasi situatie a fost si pe Colorado (lumea anterioara pe care am intrat) vreo 2 luni dupa ce a fost deschisa lumea.
Am bagat pepite, nu am beneficiat de ele "cum trebuie"....
Asa merge la "noi".
Am "bagat" si text degeaba, am luat si avertisment.... in sfarsit..... nimic.
Problemele se vor remedia in cel mai scurt timp posibil....... Suna cunoscut. NU?
 

DeletedUser

Guest
Glumesti ,nu ?
Trebuia sa imi zici asta de la inceput ca sa nu cheluiesc eu 30 lei pentru NIMIC.
Nu se poate man asa ceva....adica,macar sa prelungeasca premium-ul daca sa ne spuna cat dureaza "reparatiile" nu sunt in stare !
 
Sus