Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Am o întrebare: De ce managerul de echipamente e în germană?
 

Atașamente

  • sss.jpg
    sss.jpg
    94,4 KB · Vizualizări: 31

DeletedUser21776

Guest
Problema iteme Florida

Salut, joc pe serverul Florida cu numele PSM. Acum cateva zile am primit de la calendarul luteran o multime de recompense printre care si COZONAC CU MARTIPAN. L-am folosit si am primit 50 de puncte de munca in plus pt 10 munci. Totul ok... Am dat sa execute o munca pana la care faceam cam 30 min, apoi m-am razgandit si am anulat munca. La fel de vreo 2 ori si cand ma uit mai aveam doar 7 munci din 10 cu bonus 50 de puncte. E aiurea din moment ce nici nu am ajuns sa incep munca sa scada din cele 10 munci primite cu bonus.... Mentionez ca am incercat REFRESH, delogare - logare, alt browser etc. si problema nu s-a remediat
 

DeletedUser

Guest
Asa a fost si la mine.Am pierdut 3 actiuni pe degeaba.Am anulat munca,chiar daca nu incepuse.Asta e.
 

DeletedUser12000

Guest
Salut, joc pe serverul Florida cu numele PSM. Acum cateva zile am primit de la calendarul luteran o multime de recompense printre care si COZONAC CU MARTIPAN. L-am folosit si am primit 50 de puncte de munca in plus pt 10 munci. Totul ok... Am dat sa execute o munca pana la care faceam cam 30 min, apoi m-am razgandit si am anulat munca. La fel de vreo 2 ori si cand ma uit mai aveam doar 7 munci din 10 cu bonus 50 de puncte. E aiurea din moment ce nici nu am ajuns sa incep munca sa scada din cele 10 munci primite cu bonus.... Mentionez ca am incercat REFRESH, delogare - logare, alt browser etc. si problema nu s-a remediat

Odata consumat cozonacul ofera +50 PDM la urmatoarele 10 munci. Daca te-ai razgandit si ai anulat actiunea este problema ta, ai pierdut acele 50PDM corespunzatoare actiunii intrerupte.
 

DeletedUser

Guest
Acum pe bune, cand se va remedia limba germana la managerul de echipament si la cioclu? :nesigur:
 

DeletedUser

Guest
Se va implementa si ceva nou in urmatorul update sau doar se vor repara bugurile si se va mai extinde tema metalica si la alte ferestre?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Se va implementa si ceva nou in urmatorul update sau doar se vor repara bugurile si se va mai extinde tema metalica si la alte ferestre?

Daca ai cont pe beta vezi acolo, daca nu se va publica un change log cand va fi gata.
Schimbari sunt multe.
 

DeletedUser

Guest
Ce-i cu astea???fără titlu.JPG

fără titlu2.JPG
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Scuzati-ma daca sunt offtopic,dar trebuie sa intreb.Ce s-a intamplat cu florida?

Greşeală:
Lumea nu este disponibilă!
 

just4fun

The Boss
@Maelstorm indemanarile cumparate se primesc pe CONT nu pe CONTURI, daca cu vointa ai incalcat regulamentul nu am ce sa iti fac.
jucatorii ar trebui sa iti multumeasca ca datorita unora ca tine (cei care au abuzat in special de un anumit bug) exista restrictia pusa la transfer/piata.
ce parere crezi ca au jucatorii corecti despre ceea ce ai facut tu?ce spui de milioanele consumate asa fara a clipi o secunda?
in privinta amenintarilor de tip "sa vedem ce spune prietenul din germania", ei bine pot sa iti spun ca sanctiunea este una intemeiata - nimeni nu te-a restrictionat neintemeiat.
10.2 Este interzisă utilizarea de bugs respectiv erori în programarea jocurilor și în derularea jocurilor, care pot prezenta un avantaj pentru utilizator, în scopuri proprii și/sau scopuri străine. Dacă utilizatorul descoperă erori, acesta le va comunica imediat firmei InnoGames. Dacă utilizatorul a obținut anumite beneficii din acestea, acestea trebuie - pe cât posibil - restituite. Utilizarea deliberată a defectelor sau erorilor poate duce la rezilierea contractului de licență și la ștergerea contului.
11.2 Uitilizatorul se obligă să respecte regulile din Termenii și condițiile generale, să respecte instrucțiunile de joc și indicațiile firmei InnoGames și ale colaboratorilor acesteia, precum și ale personalului auxiliar și ale asistenților acesteia. Acestea cuprind indicațiile administratorilor și moderatorilor (Community Manager) de pe forumurile de joc.
in acelasi timp in regulamentul jocului este explicat clar:
6.1 Fiecare jucător este obligat să anunțe imediat descoperirea erorilor în joc.
6.2 Exploatarea erorilor este considerata infracțiune.
 

DeletedUser20606

Guest
A fost o eroare. Este ora 9:00 dar ai primit raport si pt ora 10:00
 
Sus