Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Si eu am primit raport acum dimineata ca a inceput batalia de fort care trebuia sa inceapa la ora 14. Si acum nu ma pot misca din loc si imi apare eroare ca nu pot executa comanda in timpul unei batalii de fort, dar nu sunt la nici un fort.
 

DeletedUser2041

Guest
Si eu am primit raport acum dimineata ca a inceput batalia de fort care trebuia sa inceapa la ora 14. Si acum nu ma pot misca din loc si imi apare eroare ca nu pot executa comanda in timpul unei batalii de fort, dar nu sunt la nici un fort.

Problema a fost remediata, trebuie sa functioneze normal
 

DeletedUser21108

Guest
Am si eu o problema...nu se mai conecteaza pe west...se remediaza?
 

DeletedUser2041

Guest
Se lucreaza la unele lumi, daca citesti pe pagina principala exista informatia asta.
 

DeletedUser

Guest
Am o intrebare: Am terminat setul de misiuni Aur mexican si la ultima misiune l-am omorit pe emilio vargas insa am primit doar 500 xp si 8700 $ parca. De ce nu am primit si sabia lui emilio vargas?
 

DeletedUser2041

Guest
Am o intrebare: Am terminat setul de misiuni Aur mexican si la ultima misiune l-am omorit pe emilio vargas insa am primit doar 500 xp si 8700 $ parca. De ce nu am primit si sabia lui emilio vargas?

Pentru ca nu exista nici o arma la acea misiune.
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua sunt cam nou si am intalnit o problema.Cand am intrat in tutorialul pentru inventar mia aparut asta:"Dies ist der Inventar-Bildschirm. Auf der linken Seite siehst du die Ausrüstung, die du zurzeit trägst. Da du noch neu bist im Westen hast du noch keine landestypische Kleidung angelegt."

Este o problema sau am stricat jocul?:nesigur:

Dar parca ar fi o alta limba...
 

DeletedUser20606

Guest
Buna ziua sunt cam nou si am intalnit o problema.Cand am intrat in tutorialul pentru inventar mia aparut asta:"Dies ist der Inventar-Bildschirm. Auf der linken Seite siehst du die Ausrüstung, die du zurzeit trägst. Da du noch neu bist im Westen hast du noch keine landestypische Kleidung angelegt."

Este o problema sau am stricat jocul?:nesigur:

Dar parca ar fi o alta limba...

Este o alta limba(germana). Nu ai stricat nimic.
 

DeletedUser

Guest
Nu!

Nu e adevarat. Nu functioneaza nimic. De cateva zile merge din ce in ce mai greu. La cati bani bagam in joc s-ar putea investi putin si pentru serverul romanesc. Bine ca se deschid 100 de lumi si bagati zeci de update-uri dar serverele nu le imbunatatiti.


Daca nu e treaba voastra sa faceti asta, ar fi bine sa atrageti atentia mai sus, ca pana la urma voi ar trebui sa fiti legatura dintre jucatorul de rand si INNO.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
probleme functionare

rog adminii sa transmita catre INNO problemele de functionare si sa nu ne mai ia de prosti.
Altfel le transmit eu direct si mai trec si pe la Protectia Consumatorului. Nu este o amenintare, ca sa nu va opariti, ci este strict dreptul meu de consumator care plateste pentru un serviciu.
 

DeletedUser2041

Guest
rog adminii sa transmita catre INNO problemele de functionare si sa nu ne mai ia de prosti.
Altfel le transmit eu direct si mai trec si pe la Protectia Consumatorului. Nu este o amenintare, ca sa nu va opariti, ci este strict dreptul meu de consumator care plateste pentru un serviciu.

Nu va ia nimeni de prosti.
La ora cand am raspuns eu mai sus, mergea fara probleme.

Acum sunt unele probleme, se lucreaza la remedierea lor.


P.S. Problemele sunt mereu comunicate la Inno.
 
Sus