Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu va ia nimeni de prosti.
La ora cand am raspuns eu mai sus, mergea fara probleme.

Acum sunt unele probleme, se lucreaza la remedierea lor.

Iulian, problemele sunt de saptamani intregi. Serverele merg din ce in ce mai greu, si voi ar trebui sa stiti asta mai bine decat noi. Nu se mai poate asa ceva. Forturile nu merg, nu este seara in care sa nu se intrerupa de cateva ori bataliile, toate merg din rau in mai rau. Trebuie facut ceva in privinta asta. Nu este o nemultumire personala, ci o reactie generala pe chaturi, servere, etc.
 

DeletedUser2041

Guest
Iulian, problemele sunt de saptamani intregi. Serverele merg din ce in ce mai greu, si voi ar trebui sa stiti asta mai bine decat noi. Nu se mai poate asa ceva. Forturile nu merg, nu este seara in care sa nu se intrerupa de cateva ori bataliile, toate merg din rau in mai rau. Trebuie facut ceva in privinta asta. Nu este o nemultumire personala, ci o reactie generala pe chaturi, servere, etc.

Facem tot posibilul si tot ce tine de noi pentru a fi remediate aceste probleme. Sper ca dupa update-ul de joi sa fie probleme mai putine.
 

DeletedUser

Guest
Update 1.35

Am cautat dar nu am gasit o rubrica speciala pt. asta... In legatura cu update 1.35....Union Pacific este excelent.... insa inventarul..... e mai enervant sa fie in 2 ferestre si toate hainele turtite.... era mai fain cand dadeam cu mousul in jos si nu era pe pagini si la compararea unor obiecte, sunt prea mari:fără titlu2.jpg







si cand dau pe un jucator.......





fără titlu1.jpg



ati putea sa puneti vechiul inventar inapoi..........
 

DeletedUser20130

Guest
am cautat dar nu am gasit o rubrica speciala pt. Asta... In legatura cu update 1.35....union pacific este excelent.... Insa inventarul..... E mai enervant sa fie in 2 ferestre si toate hainele turtite.... Era mai fain cand dadeam cu mousul in jos si nu era pe pagini si la compararea unor obiecte, sunt prea mari:Vezi atașament 2053







si cand dau pe un jucator.......





Vezi atașament 2052



ati putea sa puneti vechiul inventar inapoi..........

delete the freaking history :)
 

DeletedUser2041

Guest
Mergi in optiuni la browser si dai delete temporary files(sterge fisiere temporare)
 

DeletedUser

Guest
fără titlu.JPG



Pantalonii aratau mai bine cand erau intregi.... acum da impresia de "gras"

Vad ca hainele le-ati facut intregi si or incaput iar pantalonii aveau exact aceeasi marime la chenarul in care se aflau, cu cel al hainelor.... nu puteti face si pantalonii intregi?

:sad:Aspectul inventarului vechi parea mai bun...
 

DeletedUser2041

Guest
Vezi atașament 2054



Pantalonii aratau mai bine cand erau intregi.... acum da impresia de "gras"

Vad ca hainele le-ati facut intregi si or incaput iar pantalonii aveau exact aceeasi marime la chenarul in care se aflau, cu cel al hainelor.... nu puteti face si pantalonii intregi?

:sad:Aspectul inventarului vechi parea mai bun...

Si ce legatura are cu "Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)"?
 

DeletedUser

Guest
Am o mica problema :sad: Nu pot vedea chat-ul orasului si pe cel al aliantei, doar cel al tinutului functioneaza. Am iesit aseara din oras si am revenit de dimineata. Am dat refresh, am schimbat browserul. Ce as putea face sa remediez problema?
 

DeletedUser

Guest
Probleme de functionare Florida

Probleme de functionare Florida
Vreau sa stiu de ce nu pot efectua o serie mare de munci,fapt la care patratul de unde se da timpul muncii este gol.
Astept o rezolvare cat mai urgenta pt ca nu pot efectua mai departe misiunile date.
Multumesc anticipat.Vallytugu(FLORIDA)
 

DeletedUser

Guest
Florida problema

Probleme de functionare Florida
Vreau sa stiu de ce nu pot efectua o serie mare de munci,fapt la care patratul de unde se da timpul muncii este gol.
Astept o rezolvare cat mai urgenta pt ca nu pot efectua mai departe misiunile date.
Multumesc anticipat.Vallytugu(FLORIDA)
 

DeletedUser2041

Guest
Probleme de functionare Florida
Vreau sa stiu de ce nu pot efectua o serie mare de munci,fapt la care patratul de unde se da timpul muncii este gol.
Astept o rezolvare cat mai urgenta pt ca nu pot efectua mai departe misiunile date.
Multumesc anticipat.Vallytugu(FLORIDA)

Verifica browserul sau incearca alt browser, problema este de la tine.
 

DeletedUser

Guest
fratilor,incepe sa aiba buguri urate,deci eu incerc sa cumpar de la magazin acid coroziv,cand dau click ma intrb daca vreau sa-l pun la piata,dupa ce dau NU mi se bloceaza jocu,timpul merge,dar butoanele spre forum,oras,harta,forturi,etc nu...ce se intampla
 

DeletedUser2041

Guest
fratilor,incepe sa aiba buguri urate,deci eu incerc sa cumpar de la magazin acid coroziv,cand dau click ma intrb daca vreau sa-l pun la piata,dupa ce dau NU mi se bloceaza jocu,timpul merge,dar butoanele spre forum,oras,harta,forturi,etc nu...ce se intampla

Problema este de la tine 100%

Verifica browserul, actualizeaza java si flash
 

DeletedUser

Guest
browserul nu are nika,java si flash is actualizate si tot imi apare,dar asta o aparut acuma 3 zile,pana acuma nu mi s-o mai intamplat...
 
Sus