Probleme de functionare Lumea 14 (Florida)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu imi mai merge florida.Am intrat acum pe cont si imi scria eroare fatala si ca lumea asta nu e disponibila...ajutati-ma va roggg:sad::sad:
 

DeletedUser19531

Guest
Cred ca se fac lucrari de intretinere si din aceasta cauza nu functioneaza toate lumile de joc.

Edit:
Am gresit cand am spus ca toate lumile de joc nu sunt disponibile, se pare ca unele lumi functioneaza normal.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Unde-i Florida????? De ce zice ca nu-s inregistrat pe nici o lume?
 

DeletedUser3746

Guest
De cateva ore nu mai imi merge pe firefox, pur si simplu nu mai mi se incarca pagina, decat avatarul, de la ce poate fi? Am sters si cache, si registri cu cc cleaner si tot degeaba!
Pe opera merge, insa eu am nevoie de firefox pt. clotchcalc.
 

DeletedUser

Guest
De cateva ore nu mai imi merge pe firefox, pur si simplu nu mai mi se incarca pagina, decat avatarul, de la ce poate fi? Am sters si cache, si registri cu cc cleaner si tot degeaba!
Pe opera merge, insa eu am nevoie de firefox pt. clotchcalc.

Poti schimba browser-ul... Baga-ti Google Chrome, The-West-ul este foarte rapid pe acest browser, iar Chrome este compatibil si cu Cloth Calc.
 

lord ion

West Marshal
De cateva ore nu mai imi merge pe firefox, pur si simplu nu mai mi se incarca pagina, decat avatarul, de la ce poate fi? Am sters si cache, si registri cu cc cleaner si tot degeaba!
Pe opera merge, insa eu am nevoie de firefox pt. clotchcalc.

problema nu e de la noi!
browserul tau e de vina... reinstaleaza-l!
 

DeletedUser

Guest
nu imi apare pe harta munca "construieste palisade"
precizez faptul ca am suficiente puncte de munca incat sa o pot face, + instalat si activat scriptul prin care pot vedea toate job locations
EDIT: nu-i din browser, pe toate celelalte lumi apare foarte frumos (desi cam rar, dupa parerea mea:))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Locurile de munca nu sunt frecvente. Daca ai puncte de munca suficiente, cauta in alt sector.
 

DeletedUser17484

Guest
De cateva zile nu am control asupra hatii de joc , cursorul ramane blocat pe harta si ma muta stg dreapta fara sa pot avea control . Daca ii dau un sa acceseze un pct fix el ma duce in cu totul alt loc . Stie cineva ce as putea sa fac? multumesc:confused::confused::confused:
 

DeletedUser2041

Guest
De cateva zile nu am control asupra hatii de joc , cursorul ramane blocat pe harta si ma muta stg dreapta fara sa pot avea control . Daca ii dau un sa acceseze un pct fix el ma duce in cu totul alt loc . Stie cineva ce as putea sa fac? multumesc:confused::confused::confused:

Banuiesc ca folosesti google chrome, schimba browserul.
 

DeletedUser

Guest
De cateva zile nu am control asupra hatii de joc , cursorul ramane blocat pe harta si ma muta stg dreapta fara sa pot avea control . Daca ii dau un sa acceseze un pct fix el ma duce in cu totul alt loc . Stie cineva ce as putea sa fac? multumesc:confused::confused::confused:

e din cauza scriptului :P.. dezactiveaza-l, si instaleaza o versiune mai noua.
 

lord ion

West Marshal
Lumea 14(Florida)
Poate imi explica cineva cum dumnezeu am fost duelat ... precizez ca nu am oras de mai bine de 2 luni si nu am avut nici o recompensa pe cap , sunt foarte sigur...

Noul Update este esec total ... am intalnit foarte multe buguri dar asta cred ca le pune capac ...

Repet : nu am oras de mai bine de 2 luni si sunt foarte sigur ca nu aveam recompensa pusa pe capul meu iar eu nu pot sa-mi pun singur.
:)

ai deschis portite de la calendarul lutheran!
asta inseamna ca ai fost obraznic, si s-a pus recompensa pe capul tau!
 

DeletedUser4674

Guest
Ce are jocul ca iar nu merge chatul :mad: ati bagat prostia de 2.0 si de atunci o gramada de buguri stupide :mad:
 
Sus