Probleme de functionare Lumea 15 (Georgia)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser22610

Guest
Mai este o erroare ...nu se incarca harta bataliei ... ieri a fost prima batalie pe lumea 15 si nu cred ca a mers la nimeni ....am facut si Test Speed si degeaba .
 

DeletedUser2041

Guest
Mai este o erroare ...nu se incarca harta bataliei ... ieri a fost prima batalie pe lumea 15 si nu cred ca a mers la nimeni ....am facut si Test Speed si degeaba .

Am sesizat problema respectiva aseara, s-au facut unele verificari- ramane de vazut la urmatoarea batalie daca mai apar probleme.
 

DeletedUser

Guest
problema cu forturile au fost si pe alte lumi mai inainte ca pe bufalo ca pe arizona dar se rezolva nu va temeti
 

DeletedUser

Guest
duel

nu pot sa duelez cu nimeni.... imi zice duel imposibil timp de 48 ore asha a fost de la inceput zicetimi ce sa fac
 

DeletedUser23013

Guest
Am o problema la misiuni.Nu mai pot accepta nici o misiune desi nu am niciuna in curs de desfasurare.Da o eroare si imi zice ca nu pot accepta mai multe misiuni.Ce pot face?
 

DeletedUser

Guest
Duel

eu dormea de 20 de minute in hotel si 1 m-o atacat cum este posibil asha ceva??? am si poza
 

DeletedUser22870

Guest
Pai nu era paznic la intrarea in hotel :)...

ON:Mai mult ca sigur ai atacat pe cineva inainte sa te culci, deci, asta inseamna ca 45 de minute de la incheierea duelului esti bun de duelat...:boone:
 

DeletedUser

Guest
Munca grea

Am terminat misiunea munca grea- culege fructe de padure, imi spune ca am primit cei 200 de dolari doar ca eu nu i-am promit. Chiar si la rapoarte, cu toate ca am terminat misiunea in jurul orei 10, imi este trecuta ora 0
 

DeletedUser

Guest
Am vrut sa construiesc un fort si nu face nimic cand dau pe construire
Avem bani ca trebuie si puncte dar nu face nimic
Cei asta?
:boone:
 

DeletedUser

Guest
Eroare comert obiecte magazin

De cand am construit orasul meu, nu pot sa vand produse sau echipamente nici la Magazin, nici la Armurier. Imi tot apare o eroare si in Opera si in Internet Explorer.

Eroare.jpg
 
Sus