Probleme de functionare Lumea 15 (Georgia)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Nu imi merge lumea Georgia, cam de vreo 2 ore, cand intru pe lume, harta apare cu negru, butoanele din meniurile laterale nu apar si apare un X in coltul din dreapta-sus al hartii.
 

DeletedUser

Guest
Curata browserul.

O sa incerc dar nu cred ca este de la browser, eu, in general, folosesc Google Chrome, am incercat sa intru si pe Mozilla, si aceeasi problema, nici pe Florida nu merge, eu, joc decat pe Georgia, fratele meu are cont si pe El Dorado si Florida si doar El Dorado ii merge.. o sa incerc si pe altul, sau curat browser-ul, si las un reply.
 

DeletedUser2041

Guest
O sa incerc dar nu cred ca este de la browser, eu, in general, folosesc Google Chrome, am incercat sa intru si pe Mozilla, si aceeasi problema, nici pe Florida nu merge, eu, joc decat pe Georgia, fratele meu are cont si pe El Dorado si Florida si doar El Dorado ii merge.. o sa incerc si pe altul, sau curat browser-ul, si las un reply.

Problema de la joc nu este.
 

DeletedUser

Guest
Donat

As vrea sa vb cu un admin despre lumea georgia
am donat prin apel dar mi sa inchis mai devreme..mia luat 1.5euro si nu am primit pepite ce fac acum stau si ma gandesc cum iam pierdut..?
Io nu vreau sami recuperez banii dar sa se repare problema vroiam sa imi iau 100 pepita sa bag in hp
 

DeletedUser20606

Guest
As vrea sa vb cu un admin despre lumea georgia
am donat prin apel dar mi sa inchis mai devreme..mia luat 1.5euro si nu am primit pepite ce fac acum stau si ma gandesc cum iam pierdut..?
Io nu vreau sami recuperez banii dar sa se repare problema vroiam sa imi iau 100 pepita sa bag in hp

Depune ticket la support.
 

DeletedUser

Guest
Se intampla ? Este normal ? :))
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    61,4 KB · Vizualizări: 21
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Cand ma loghez pe the west unde imi aparea de obicei Georgia acum scrie "În prezent, nu eşti înregistrat pe nicio lume." Eu am ramas like wtf? E gata cu georgia?ne luam adio de la conturi?se va remedia?se poate remedia?Multumesc!<3W
 

DeletedUser24061

Guest
Problema misiune- Verigheta lui Kate(hot necunoscut)

am 200$ fara arma am incercat in fiecare zi la ora 7:00pm nimic. gresesc eu ceva?
 

Atașamente

  • Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    101,8 KB · Vizualizări: 10

DeletedUser4674

Guest
Nu ai dreptul să conversezi în camera de chat 'Camera 1'. asta ce vrea sa insemne?:hmf:
 
Sus