Probleme de functionare Lumea 15 (Georgia)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser4674

Guest
Dupa atata timp si chatul tot are probleme... merge cateva ore dupa iar n-am dreptul sa vorbesc in chat... care e faza? e cu timp limitat sau?
 

DeletedUser24061

Guest
Inelul lui Kate

salut.
revin cu aceeasi problema nu pot trece de blestemata asta de misiune.
fara arma cu 300$ cu 200$ miercuri la 7:00 pm. toate incercarile posibile de 2 luni tot ma bat cu ea si nimic. se poate uita cineva?
multumesc anticipat.

Şeriful John Fitzburn
Sunt îngrijorat. Kate Simmons a fost atacată noaptea trecută. A plecat din saloon cu 200 de dolari la ea şi cineva a lovit-o in cap. Când şi-a revenit nu mai avea nici un ban. Mai rău, hoţul i-a furat şi verigheta. E a doua oară săptămâna aceasta in care cineva este atacat şi jefuit..
William Goldberger a fost atacat acum 3 zile. A ieşit la 7pm din saloon şi cineva l-a lovit in cap. La fel ca şi Kate, avea 200 de dolari la el.
Din păcate, nu ne putem da seama cine ar putea fi atacatorul. În ultimele două zile, am controlat pe toţi cei care erau pe stradă noaptea, dar nici unul nu purta o bâtă. Sunt disperat, ajută-mă!
 

DeletedUser15379

Guest
Desi am terminat toate celelalte munci din setul Craciun, nu-mi apare si ultima misiune, anume "Inger de Craciun" . (unde primesc palaria omului de zapada) .... suntem in 7.1.2013, deci ma incadrez ..... e vreo problema de nu apare aceasta misiune la serif ?
 

DeletedUser

Guest
Nu pot intra in chat oras

Buna ziua,

De ieri dimineata nu pot intra in chat-ul orasului meu pe lumea Georgia. Pana acum n-am avut niciodata aceasta problema. Toate celelalte chat-uri merg ( tinut, alianta, fort ), doar acesta nu.

Am incercat toate pasurile care sunt pe lista in primul post si n-am putut rezolva.
Folosesc ultima versiune de Chrome si Win7 32 Ultimate. N-am schimbat nimic recent in windows, setari, n-am configurat nimic, n-am instalat, n-am dezinstalat. Am incercat IE, nici cu acel browser nu s-a rezolvat. ( alte browsere n-am incercat ). Am sters cookie-urile, am dezactivat orice addon-uri. Firewall nu am, am delogat, am logat inapoi, am dat restart, am dat refresh.

O poza despre problema :

http://imageshack.us/a/img542/8283/33752543.jpg

Acest mesaj imi apare cand dau click pe chat-ul orasului!
 

DeletedUser2041

Guest
Buna ziua,

De ieri dimineata nu pot intra in chat-ul orasului meu pe lumea Georgia. Pana acum n-am avut niciodata aceasta problema. Toate celelalte chat-uri merg ( tinut, alianta, fort ), doar acesta nu.

Am incercat toate pasurile care sunt pe lista in primul post si n-am putut rezolva.
Folosesc ultima versiune de Chrome si Win7 32 Ultimate. N-am schimbat nimic recent in windows, setari, n-am configurat nimic, n-am instalat, n-am dezinstalat. Am incercat IE, nici cu acel browser nu s-a rezolvat. ( alte browsere n-am incercat ). Am sters cookie-urile, am dezactivat orice addon-uri. Firewall nu am, am delogat, am logat inapoi, am dat restart, am dat refresh.

O poza despre problema :

http://imageshack.us/a/img542/8283/33752543.jpg

Acest mesaj imi apare cand dau click pe chat-ul orasului!

In schimb ai o groaza de scripturi. Ai incercat de pe un browser fara scripturi?
 

DeletedUser

Guest
In schimb ai o groaza de scripturi. Ai incercat de pe un browser fara scripturi?

Sigur ca da, IE. Prin add-ons ma refeream la scripturi, deci am dezactivat si scripturile, chiar daca pe poza nu asa este. Poza am facut-o dupa ce am activat iar scripturile am dat un refresh si am trimis caracterul la plimbare :)
 

DeletedUser2041

Guest
Sigur ca da, IE. Prin add-ons ma refeream la scripturi, deci am dezactivat si scripturile, chiar daca pe poza nu asa este. Poza am facut-o dupa ce am activat iar scripturile am dat un refresh si am trimis caracterul la plimbare :)

Nu esti singurul din orasul ala, mai avem o raportare. Problema este ca doar in orasul ala aveti o problema 2-3 oameni.

Renunta la scripturile ilegale!
 

DeletedUser

Guest
Script ilegal? :-O Wao. Nu stiam ca e ilegal... Il sterg acum. Nu stiu de ce-l am ca nu fac munci cu bonus :hmf:

Deci, pana la urma nu se stie cum se rezolva problema?
 

DeletedUser25003

Guest
ziua independentei

Descriere bug: la ziua independentei dau ridica si spune "actiunea nu a putut avea loc" si tot dau ridica si nu merge...

Browsere testate: Google Chrome, Mozilla Firefox si Internet Explorer

Sistem de operare: Windows XP Profesional

Captura ecran: http://postimg.org/image/5s8c8s9e9/
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua,

De ieri dimineata nu pot intra in chat-ul orasului meu pe lumea Georgia. Pana acum n-am avut niciodata aceasta problema. Toate celelalte chat-uri merg ( tinut, alianta, fort ), doar acesta nu.

Am incercat toate pasurile care sunt pe lista in primul post si n-am putut rezolva.
Folosesc ultima versiune de Chrome si Win7 32 Ultimate. N-am schimbat nimic recent in windows, setari, n-am configurat nimic, n-am instalat, n-am dezinstalat. Am incercat IE, nici cu acel browser nu s-a rezolvat. ( alte browsere n-am incercat ). Am sters cookie-urile, am dezactivat orice addon-uri. Firewall nu am, am delogat, am logat inapoi, am dat restart, am dat refresh.

O poza despre problema :

http://imageshack.us/a/img542/8283/33752543.jpg

Acest mesaj imi apare cand dau click pe chat-ul orasului!

Bună ziua,

S-a repetat aceeași problemă și încă de ieri seara nu am putut deschide chat-ul orașului.

Ajutor :)
 

DeletedUser

Guest
Nu ma pot loga

De ~ 25 de minute incerc si degeaba.
Aveti cunostinta despre acest fapt ?
 
Sus