Probleme de functionare Lumea 16 (Hawaii)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser15513

Guest
Este o problema care afecteaza o parte din jucatori. Problema este raportata de aseara, se lucreaza la remedierea ei.

mda aceeasi problema si la mine si devine enervanta pt ca nu e afectata numai o anume lume ci toate...
 

DeletedUser6108

Guest
Ciudat, cu Google Chrome nu mă pot conecta la Hawaii(stă la Bootstrapping Loader), dar cu Mozilla Firefox da.
 

DeletedUser

Guest
De pe la ora 8 incerc sa ma loghez pe hawaii....jocul nu se incarca deloc...dupa ce selectez lumea ramane pe prima pagina...
 

DeletedUser10117

Guest
deja apar probleme pe hawai si inca nici nu a inceput migrarea:))
 

DeletedUser

Guest
Intr-o zi am avut o eroare pe Hawaii.Cand intrasem sa ma loghez pe Hawaii,m-a dat inapoi pe pagina principala,apoi am incercat si ma dat din nou si din nou si din nou.Asa ca m-am dat batut.M-ai incolo mi-a mers sa ma loghez pe Hawaii.
 

DeletedUser14746

Guest
Intr-o zi am avut o eroare pe Hawaii.Cand intrasem sa ma loghez pe Hawaii,m-a dat inapoi pe pagina principala,apoi am incercat si ma dat din nou si din nou si din nou.Asa ca m-am dat batut.M-ai incolo mi-a mers sa ma loghez pe Hawaii.

astfel de probleme apar de exemplu cand se lucreaza la anumite buguri,daca te uitai pe prima pagina probabil ar fi aparut la anunturi:
"Lumea Hawaii nu este disponibila pt 5 minute"

Daca nu a aparut asa ceva,trebuia sa stergi cookie-urile din browser ;)

(sa stii pe viitor) ;)
 

DeletedUser20819

Guest
am si eu o nelamurire...cand dau la cartea de misiuni...apoi misiuni finalizate....nu trece 2 secunde si mi se blocheaza browser-ul...si pe versiunea veche nu mi se bloca ( versiunea care era altfel fundalul :) ) si PC-ul il am destul de bun....acum nu prea pot vedea ce misiuni am finalizat....poate puteti rezolva ;) as fi foarte multumit

Dar asta pe fiecare lume care joc...nu numai pe hawai...
 

DeletedUser593

Guest
am si eu o nelamurire...cand dau la cartea de misiuni...apoi misiuni finalizate....nu trece 2 secunde si mi se blocheaza browser-ul...si pe versiunea veche nu mi se bloca ( versiunea care era altfel fundalul :) ) si PC-ul il am destul de bun....acum nu prea pot vedea ce misiuni am finalizat....poate puteti rezolva ;) as fi foarte multumit

Dar asta pe fiecare lume care joc...nu numai pe hawai...
Si mie mi se blocheaza browserul :ras:
Am raportat pe beta... asteptam poate se rezolva :roll:
 

DeletedUser

Guest
astfel de probleme apar de exemplu cand se lucreaza la anumite buguri,daca te uitai pe prima pagina probabil ar fi aparut la anunturi:
"Lumea Hawaii nu este disponibila pt 5 minute"

Daca nu a aparut asa ceva,trebuia sa stergi cookie-urile din browser ;)

(sa stii pe viitor) ;)

Eu acum am sters de cateva zile cookies-urile cu CCleaner.De inainte sa se fi facut eroarea.Si nu aparea nimic pe pagina cu Hawaii.Daca era scris mare.
 

DeletedUser

Guest
Hawai e suprapopulata.. am aceeasi problema.. imi merge ca naiba.
 

DeletedUser

Guest
Tancurile ro8 vin pe l1,majoritatea! :D

Doar bombay si inca cativa se duc .
 
Sus