Probleme de functionare Lumea 16 (Hawaii)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
Mi-as fi dorit daca tot mi-ai raspuns la intrebari sa si citesti atent ce am scris.... Stiu ca acum primesc misiuni de la personajele din saloon la nivel mai mare. Nu cred ca asta e problema. Am deja un nivel mai ridicat. Nu am lesinat la nicio munca, am verificat. Au trecut 48 de ore de vreo 3-4 ori pana sa sesizez problema legat de dueluri pe forum. Chiar am mentionat ca persista "de cateva zile".
Legat de misiunile din orasul fantoma si toate celelalte, nici macar nu imi apar marcate pe harta mica impartitoarele de misiuni. Tu imi spui ca trebuie sa ma deplasez pana la satul respectiv si la impartitorul de misiuni respectiv insa nici macar nu pot sa intru in ele sa dau "deplasare". Imi apar incuiate cu lacat toate. Nu am cum sa ma deplasez acolo.
Alta chestie de care nu te-ai legat este faptul ca la mine la saloon nu mai exista lista cu misiuni repetabile, care se afla in dreapta pe stalp cand deschizi saloonul.
Va rog sa imi raspunda cineva care stie si ma poate ajuta in toate problemele mentionate.


m-am uitat putin la tine pe hawaii.
Acei impartitori nu iti apar pentru ca nu ai facut misiunea La drum intr-o noua aventura, nu ai realizarea primita, cat despre duel, e singura explicatie, ai lesinat la munca :).
 

DeletedUser

Guest
Am gasit misiunea care ma tine in loc, cea cu carpa murdara de sange. Totusi, legat de duel. Am incercat iarasi sa ma duelez si imi apare acelasi mesaj. O sa revin maine daca imi apare la fel. Si nu am lesinat la nicio munca, stiu sigur de asta. M-am duelat cu un jucator pe care l-am lesinat dupa care nu a mai fost posibil sa ma duelez, aparandu-mi mesajul "duel imposibil pentru 48 de ore".

Multumesc pentru lamuriri in celelalte aspecte!
 

DeletedUser2041

Guest
Am gasit misiunea care ma tine in loc, cea cu carpa murdara de sange. Totusi, legat de duel. Am incercat iarasi sa ma duelez si imi apare acelasi mesaj. O sa revin maine daca imi apare la fel. Si nu am lesinat la nicio munca, stiu sigur de asta. M-am duelat cu un jucator pe care l-am lesinat dupa care nu a mai fost posibil sa ma duelez, aparandu-mi mesajul "duel imposibil pentru 48 de ore".

Multumesc pentru lamuriri in celelalte aspecte!

Te rog sa depui tiket daca ai probleme, acolo ti se poate explica care este problema - NU pe forum.
 

DeletedUser11216

Guest
Letzte Nachricht war um 17:18

apare pe chat asa ceva! e bug? sau nu sa tradus :ras:
 

DeletedUser24885

Guest
Bau !!!!

S.a schimbat ceva si la misiunea COMOARA??? ca mie nu imi mai pica cheia 3 deloc...nu stiu ce sa fac......si armele acelea noi si setul nou cum le procuri???
 

DeletedUser

Guest
Dupa noul update observ ca atunci cand treci un nivel la fereastra "Activitate" apar muncile deblocate odata cu avansarea.
Problema este ca butonul de la Activitate palpaie...incontinuu..adica, nu se opreste in momentul in care dai click pe buton, cum este la rapoarte de exemplu.
 

DeletedUser

Guest
Dupa noul update observ ca atunci cand treci un nivel la fereastra "Activitate" apar muncile deblocate odata cu avansarea.
Problema este ca butonul de la Activitate palpaie...incontinuu..adica, nu se opreste in momentul in care dai click pe buton, cum este la rapoarte de exemplu.

Pai si care e eroarea?
 

DeletedUser

Guest
Am urmatoarea problema: Am ajuns la misiunea 'Decizia I : Sens comun' din setul "Jocul vietii". Am acceptat-o, nu aveam inca suficiente puncte. Acum am dar misiunea a disparut. Mentionez ca am incheiat si misiunea 'Spate acoperit'. Ma poate ajuta cineva sa o inchei. Sau era o misiune la alegere din cele doua?
Edit: Si misiunea Decizia III : Drumul lui Dumnezeu a disparut.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Am aceeasi problema ca si Seven Ghosts . Am facut lvl si imi palpaie butonul de activitate fara ca sa-l pot opri. :hmf:
 

DeletedUser

Guest
Stiu asta, dar ar trebui sa putem cumva sa oprim butonul din palpaiala. E enervant.
 

DeletedUser

Guest
O noua problema : Dupa ce am mestesugarit rapid 50 de produse s-a blocat jocul si nu mai puteam face nimic nici dupa logout si login...ce se intampla ?
 

DeletedUser24699

Guest
O noua problema : Dupa ce am mestesugarit rapid 50 de produse s-a blocat jocul si nu mai puteam face nimic nici dupa logout si login...ce se intampla ?

Se stie problema asta... e ca si cum ai ridica mai multe obiecte de la piata foarte rapid... dai log out stai 15 min si dupa hai inaapoi/
 
Sus