Probleme de functionare Lumea 16 (Hawaii)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser24076

Guest
nu ai confirmat adresa de mail, deh, e mai greu cand ai mai multe conturi :)
 

DeletedUser25048

Guest
salut

nu pot trimite bani prin banca si nu imi arata mesajele din chat ajutati-ma va rog
 

DeletedUser25048

Guest
...

imi zica k trebuie sa accept termini si conditiile si nu pot transfera bani
 

DeletedUser

Guest
nu functioneaza lumea...
imi da acest mesaj
3OLcl.jpg

la fiecare refresh...
 

DeletedUser19531

Guest
nu functioneaza lumea...
imi da acest mesaj
3OLcl.jpg
la fiecare refresh...

Din cauza ca este suprasolicitat servarul, si la mine apare mereu la ora 00:00(ora servarului). Numai pe hawaii am intampinat aceasta problema.

Dovada:
10pwp49.jpg
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13742

Guest
Iniţiază conectarea la server...
Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport și testați conexiunea.
Aveti vreo solutie la aceatra problema?
 

DeletedUser2041

Guest
Iniţiază conectarea la server...
Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport și testați conexiunea.
Aveti vreo solutie la aceatra problema?

Incearca de pe alt browser sau vezi sa nu ai vreun firewall activ.
 

DeletedUser

Guest
Nu imi apare misiunea pentru coltul de aur la barman, desi am indeplinit toate conditiile. S-au schimbat cumva conditiile sau care e problema?
 

DeletedUser

Guest
Problema HP

Am o problemă mare...şi dacă am 7 pe rezistenţă..şi dacă am 19 tot acelaşi HP il am adică 610.Am dat şi refresh,m-am delogat dar nu creşte şi nici nu scade...
sukNt8x.jpg

image.jpg
 

DeletedUser12402

Guest
Am o problemă mare...şi dacă am 7 pe rezistenţă..şi dacă am 19 tot acelaşi HP il am adică 610.Am dat şi refresh,m-am delogat dar nu creşte şi nici nu scade...
sukNt8x.jpg

image.jpg
Din cate stiu, rezistenta nu influienteaza hp-ul. Pentru ati mari hp-ul trebuie sa pui indemanari pe <<Puncte de viata>>.
 

DeletedUser

Guest
am dat click pe jucatorul alex321 apoi pe raportare jignire, dar primeam o eroare ca jucatorul nu a scris inca nimic. De ce?.

q63j.png
 
Sus