Probleme de functionare Lumea 16 (Hawaii)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser

Guest
"Lucrari intretinere
(în 23/09/2013 ora 22:09)
Maine 24.09.2013 intre orele 10.00 si 12.00 se vor efectua lucrari de intretinere. Este posibil ca intregul joc sa nu fie disponibil timp de maxim 10 minute."

....de 30 min nu merge logarea si avem si fort in program :boone:. Astea 10 minute de care sunt? ...rusesti???? :mad:
 

DeletedUser24018

Guest
"Lucrari intretinere
(în 23/09/2013 ora 22:09)
Maine 24.09.2013 intre orele 10.00 si 12.00 se vor efectua lucrari de intretinere. Este posibil ca intregul joc sa nu fie disponibil timp de maxim 10 minute."

....de 30 min nu merge logarea si avem si fort in program :boone:. Astea 10 minute de care sunt? ...rusesti???? :mad:



A trecut 1h, si la fel....bataliile si "pierderile" tot noi ar trebui sa le suferim ,nu ?!
 

DeletedUser19531

Guest
Este ora 13:00 si nu se poate intra in joc, cat dureaza migrarea serverelor la o companie asa de mare ca inno???
 

DeletedUser

Guest
Stai calm puf ca ptr ei nu-i o problema asta cu pierderile jucatorilor.
 

DeletedUser24018

Guest
Stau foarte calm, că oricum degeaba ne agităm pe aici mai ceva decât un PEPSI. :mad:
 

DeletedUser

Guest
Mi se pare lipsa de respect fata de cei care joaca West, cei care baga bani in acest joc. Este inadmisibil sa publici un mesaj in care sa spui ca dureaza "maxim 10 minute" (peste 1 ora) apoi sa-l scoti de pe server, sa nu apara nici un mesaj prin care sa anunte jucatorii care e problema, cat dureaza....

Daca asa va tratati clientii (jucatorii) e JALE!!!!
 

DeletedUser2041

Guest
Mi se pare lipsa de respect fata de cei care joaca West, cei care baga bani in acest joc. Este inadmisibil sa publici un mesaj in care sa spui ca dureaza "maxim 10 minute" (peste 1 ora) apoi sa-l scoti de pe server, sa nu apara nici un mesaj prin care sa anunte jucatorii care e problema, cat dureaza....

Daca asa va tratati clientii (jucatorii) e JALE!!!!

Nu a scos nimeni mesajul, am pus deadline la el , ora 13.00, cand l-am publicat.
Am anuntat problema, se rezolva in cateva minute.


LE. Problema s-a rezolvat.
 

DeletedUser

Guest
Nu a scos nimeni mesajul, am pus deadline la el ora 13.00 cand l-am publicat.
Am anuntat problema, se rezolva in cateva minute.


LE. Problema s-a rezolvat.

Ar trebui si noi sa primim ceva pentru asta.Macar vreo potiune de hp ceva,pentru ca am fost la fort si am lesinat din cauza ,,nelogarii,,.Ar fi frumos din partea voastra,deoarece nu noi suntem vinovati ca nu a mers serverul.
 

DeletedUser

Guest
Cand echipez "Fotografie veche " si trebuie sa fac muncile :
- culegator de tutun
- sarlatan
- imblanzeste cai salbatici
- culegator de agave
- gater
- transporta munitia ,

ar fi trebuit sa primesc pentru fiecare cate o recompensa speciala ( testament,raportul uni doctor,planuri criminale , inel de logodna,un ciocan marcator indoit, si certificat de nastere ), dar din pacate nu primesc la nici una din munci nimic din aceste recompense ....!!!!

Ce sa fac?

am reusit sa gasesc la toate muncile ceea ce trebuia , mai putin la munca "culegator de tutun". Am incercat de zeci de ori aceasta munca si tot nu mi-a dat "testamentul" !!!!
 

DeletedUser

Guest
am reusit sa gasesc la toate muncile ceea ce trebuia , mai putin la munca "culegator de tutun". Am incercat de zeci de ori aceasta munca si tot nu mi-a dat "testamentul" !!!!

Eu ma chinui de ceva timp la gater, nu gasesc fier marcator indoit:ras:
 

lord ion

West Marshal
am reusit sa gasesc la toate muncile ceea ce trebuia , mai putin la munca "culegator de tutun". Am incercat de zeci de ori aceasta munca si tot nu mi-a dat "testamentul" !!!!

Eu ma chinui de ceva timp la gater, nu gasesc fier marcator indoit:ras:

daca nu gasiti iteme din misiuni asta nu inseamna ca e o problema a serverului!
fiti atenti unde si ce postati!

2.5. Vã rugãm ca înainte de postarea unui topic nou sa va asigurati cã acesta este în sectiunea corespunzatoare, pentru ca moderatorii sã nu fie nevoiti sã îl mute mai tarziu.
 

DeletedUser

Guest
orasul cufundat in ceata

salut ! am o problema cu setul de misiuni ORASUL CUFUNDAT IN CEATA... nu imi apare orasul pe harta ... nu imi apare semnul de exclamare care inddica impartitorul de misiuni si nici nu il gasesc in stanga sus oricat il caut ... ma enerveaza ca sunt blocat ... ce pot sa fac ?
 

DeletedUser25599

Guest
Problema "Test(Educatie)"

Salutare,

Am o mare problema, la misiunea "Test(Educatie)" trebuie sa merg sa il impusc pe Tacumseh insa dupa cum puteti vedea in poza atasata, pe butonul de duel scrie "duel null" iar numele lui apare mai rar..L-am duelat, 200 puncte de energie am consumat pe asta.
S-a mai intamplat cuiva? Cum fac sa merg mai departe, sunt blocat nu am nici o misiune:|



Rafael Mihai Sas
 

Atașamente

  • thewest.jpg
    thewest.jpg
    101,6 KB · Vizualizări: 15

DeletedUser11216

Guest
dupa update, cand a aparut bara aia de cuvinte frumoase de nedescris sa deschis doar odata, dar acum nu se deschide , nicicum, am dat si rr la aurora, am stins si plugin tw-db oricum nu merge
 

DeletedUser2041

Guest
dupa update, cand a aparut bara aia de cuvinte frumoase de nedescris sa deschis doar odata, dar acum nu se deschide , nicicum, am dat si rr la aurora, am stins si plugin tw-db oricum nu merge

Mai exact care este problema?
 

DeletedUser

Guest
Am o problema,imi arata de cand cu update-ul cand vreau sa echipez un item:Momentan porti obiecte nevalabile!.Stie cineva cum pot sa o rezolv?
 

DeletedUser22488

Guest
Porti obiecte pentru care nu ai nivelul necesar. Dezechipeaza jobenul si cravata
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9036

Guest
da stie cineva- trebuie sa dezechipezi acel/acele item/iteme care sunt peste nivelul tau.

ai nivel 50 si au ramas pe tine de dinainte de update iteme de nivel 50+ ( 51,52,53,60,100, etc ) le scoti frumos si o sa poti echipa apoi tot ce vrei. :whistle:
 
Sus