Probleme de functionare Lumea 16 (Hawaii)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser11216

Guest
nu merge bara de prieteni, in colt stanga unde e chat, alianta, saloon, etc stau 2 pistoale care se învârtesc
 

DeletedUser

Guest
Pana cand tine problema de care lumea 16 (HAWAII) este indisponibila - 21:54) ? :mad:
 

DeletedUser20724

Guest
Coltul de aur

Buna dimineata. Am facut toate etapele pentru gasirea coltului de aur. La partea finala, cu transporta munitia pana motivatia este sub 30% nu primesc nimic. Mai ciudar este ca pe Tw-DB imi arata ca am finalizat misiunea. Dar coltul nu a aparut. Cred ca este o eroare din moment ce pe TW-DB apare ca misiune finalizata. ceva nu e ok.

Multumesc
 

DeletedUser20819

Guest
Buna dimineata. Am facut toate etapele pentru gasirea coltului de aur. La partea finala, cu transporta munitia pana motivatia este sub 30% nu primesc nimic. Mai ciudar este ca pe Tw-DB imi arata ca am finalizat misiunea. Dar coltul nu a aparut. Cred ca este o eroare din moment ce pe TW-DB apare ca misiune finalizata. ceva nu e ok.

Multumesc

Mai incearca la partea misiunii cu gasirea coltului. Mie mi-a picat exact la 0% motivatie.
Si pe tw-db, poate nu ai selectat lumea hawai.
 

DeletedUser

Guest
Buna dimineata. Am facut toate etapele pentru gasirea coltului de aur. La partea finala, cu transporta munitia pana motivatia este sub 30% nu primesc nimic. Mai ciudar este ca pe Tw-DB imi arata ca am finalizat misiunea. Dar coltul nu a aparut. Cred ca este o eroare din moment ce pe TW-DB apare ca misiune finalizata. ceva nu e ok.

Multumesc

Iti trebuie puncte de munca. Coltul de aur nu se da la misiune, ci acel revolver prafuit, de aia iti apare ca ai terminat misiunea.
 

DeletedUser25996

Guest
Ce are lumea hawaii intru si eu ca tot omu si vad avatarele stiricate si am vazut ca sa bagat mpi si nu pot intra :mad:
 

DeletedUser26660

Guest
misiunea comoara.

salut, am parcurs toate etapele sa gasesc pusca de aur, dar la ultima parte cand trebuie sa merg in poiana nu imi apare misiunea si nici cea cu sabia de aur, ce trebuie sa fac ?
 
Ultima editare de un moderator:
Sus