Probleme de functionare Lumea 17 (Indiana)

  • Autor subiect DeletedUser6410
  • Data de început

DeletedUser24094

Guest
Problema la muncile de argint.
Imi arata munca cu aura, ca e de argint. Dar cand intru in ea e munca normala, si cam sunt aceleasi munci de ieri, in acelasi loc.
 

marce p

Greenhorn
Pe toate lumile sunt probleme cu muncile de aur si argint! Niciuna de argint nu mai e valabila! Sunt ramase de ieri! La cele de aur, am observat aceasta problema de alaltaieri, am scris la suport, dar nu am primit niciun raspuns!
 

marce p

Greenhorn
Lipsa de respect?

Azi, din nou, aceleasi probleme cu muncile de aur si argint! E a 4-a zi de cand am observat eu! Am sesizat suportul dar, ce folos, nu se face nimic! Va rugam, domnilor, faceti ceva! Va rog, aici, pe forum, pentru ca am facut sesizare prin suport degeaba! Multumesc! O zi buna!:shoot:
 

DeletedUser2041

Guest
Azi, din nou, aceleasi probleme cu muncile de aur si argint! E a 4-a zi de cand am observat eu! Am sesizat suportul dar, ce folos, nu se face nimic! Va rugam, domnilor, faceti ceva! Va rog, aici, pe forum, pentru ca am facut sesizare prin suport degeaba! Multumesc! O zi buna!:shoot:

Daca ar depinde de noi rezolvarea problemelor! Dar nu depind de noi. Am sesizat problema mai departe.
 

DeletedUser

Guest
misiunea pustietate cerc vicios

Ca sa rezolvi Agricultură (Noua pustietate) trebuie sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? (Noua pustietate)
Ca sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? (Noua pustietate) trebuie sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? II (Noua pustietate)
Ca sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? II (Noua pustietate) trebuie sa rezolvi Agricultură (Noua pustietate)
Imposibil
 

DeletedUser20819

Guest
Ca sa rezolvi Agricultură (Noua pustietate) trebuie sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? (Noua pustietate)
Ca sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? (Noua pustietate) trebuie sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? II (Noua pustietate)
Ca sa rezolvi Ajutor de şerif leneș? II (Noua pustietate) trebuie sa rezolvi Agricultură (Noua pustietate)
Imposibil

Astea nu-s erori de pe indiana...cauta misiunile pe tw-db.
 

DeletedUser21966

Guest
Probleme tehnice
(Astăzi la ora 18:31)
Lumile de joc sunt momentan inaccesibile. Se lucreaza la remedierea problemei.

Si totusi unii pot intra, altii nu...
 

DeletedUser24094

Guest
De ce nu imi pot schimba echipamentul din Managerul de echipament?

Imi mergea fara probleme pana acum cateva minute, dupa am dat refresh si nu ma mai lasa sa intru, acu m-a lasat sa intru dar tot nu merge, dau click pe echipeaza si nu face nimic. Am toate itemele necesare care le am pentru a ma schimba, nu imi da nicio eroare, pur si simplu nu face nimic, ca si cum nu as da click.
 

DeletedUser

Guest
problema logare

Dupa login, imi apare sa dau logout si ma scoate din joc.
De fiecare data. Si dupa ce am sters datele din browser, si dupa ce am schimbat browserul. Ma puteti ajuta ?:confused:
 

DeletedUser25910

Guest
Dupa login, imi apare sa dau logout si ma scoate din joc.
De fiecare data. Si dupa ce am sters datele din browser, si dupa ce am schimbat browserul. Ma puteti ajuta ?:confused:
1.Cred ca se mai conecteaza cineva la cont.
2.Probleme de internet[mai facea si la mine]
3.Browser
4.Cookie
Te sfatuiesc sa iti schimbi parola si te uiti la login.O seara placuta si succes.
 

SIR Eduard 76

Greenhorn
Probleme functionare indiana

De jumatate de ora incerc sa intru in indiana si nu reusesc.
Pe acelasi cont dar pe jackson am intrat dar pe indiana nu reusesc.
Am incercat cu Chrome, Mozilla, Internet Explorer si nimic.
Ceva probleme????
 

SIR Eduard 76

Greenhorn
De jumatate de ora incerc sa intru in indiana si nu reusesc.
Pe acelasi cont dar pe jackson am intrat dar pe indiana nu reusesc.
Am incercat cu Chrome, Mozilla, Internet Explorer si nimic.
Ceva probleme????

Intr-un sfarsit am reusit sa intru dar merge extrem de greu.
Am reusit sa intru si cu IE si cu Chrome.
 

SIR Eduard 76

Greenhorn
Intr-un sfarsit am reusit sa intru dar merge extrem de greu.
Am reusit sa intru si cu IE si cu Chrome.

Tot nu functioneaza cum trebuie. :sad::sad::sad:
Dupa ce mai devreme am zis ca functioneaza acum nu mai reusesc deloc sa intru pe Indiana. Pe Jackson merge perfect, n-am nici o problema dar pe Indiana ioc.
 
Ultima editare:

SIR Eduard 76

Greenhorn
Iulian crede-ma ca am intrat de pe chrome, ie, mozilla.
Daca ar fi fost ceva de la browser n-as mai fi avut probleme doar pe Indiana ci si pe Jacksonville, asa cum am spus mai sus.:up::up::up:
 
Sus