Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
va rog sa veniti la fortul CucusClan este astazi batalia

offtopic
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu mai merge lumea a 2a?
sunt intr-un port si imi arata ca incarca harta!!!
 

DeletedUser1498

Guest
Runda 37 a început. Următoarea rundă începe în 0 secunde.


asa e de cateva runde... si jucatorii nu se misca :|

sa ma bata vantu :)) A început atacul asupra fortului: în data de 14.07.2010 la ora 22:28
si tot runda 37 e :))

ma intreb cand se termina lupta ca poate intervine ceva si luam 10k exp...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
doamne un admin sa ma ajute! mi s-a blocat la batalia pentru fort ! nu se mai misca niciun jucator . va rog sa ma ajutati!:(:((de vreo 2 ore sta blocat la fort
 

DeletedUser

Guest
5zjuj6.jpg


De ce nu merge sa termin misiunea ??....imi cere 5 role de sarma ghimpata si uite poftim le am , si imi arata tot 4/5 bucati si n`o pot termina...

waq0y9.jpg


CE O AVEA ???
 

lord ion

West Marshal
De ce nu merge sa termin misiunea ??....imi cere 5 role de sarma ghimpata si uite poftim le am , si imi arata tot 4/5 bucati si n`o pot termina...



CE O AVEA ???[/QUOTE]
iti cere role de sirma de la "ridica stilpi de telegraf!!!
citeste textul misiunii !!!
LOL
 

DeletedUser12811

Guest
Iti trebuie role de sarma de la Ridica stalpi de telegraf.
 

DeletedUser

Guest
Tu nu te lasi ? Ai raspuns la toate intrebarile , vezi si tu daca a mai raspuns cineva
 

walllygator

Greenhorn
fort

cand vreau sa intru la o lupta de fort imi apare mesajul: Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport.
am incercat si acasa si la serviciu si la un internetcafe si e la fel
 

DeletedUser

Guest
Este o problema imensa la jocul asta.
Pe lumea 1 cat si pe lumea 2 am aceleasi probleme.
Cand ma loghez ori imi apare un ecran negru si sta asa vreo 3-4 minute pana incarca pagina, ori imi incarca pagina doar ca sunt numai eu pe harta, adica nici un oras, nici o munca, nici un fort, pur si simplu eu intr-un desert. Plus ca imi mai incarca cateodata pagina, dar tot dupa 3-4 minute, si nu imi apar iconitele de pe partea dreapta si partea stanga, cele cu misiunile clasamentul, etc.
Si la mai multe refresh-uri imi apare mereu invalid server response...
Si nu e prima zi cand patesc asta. Am patit toate astea si ieri. Ieri fiind prima oara cand am probleme la jocul asta, de cand l-am inceput.
Rog sa rezolvati cat mai repede problema.

P.S.: Chiar si forumul incarca foarte greu, dar site-urile ajutatoare precum weststats.ro sau tw-db.info nu au nici o problema, inacrac in 1-2 secunde pagina.
 

lord ion

West Marshal
pe 2 merge foarte BINE !!!
pe 1 nu am cont si nu pot confirma...
foloseste alt browser, da refresh...
problema e de la tine...
mai sterge coookies, cache...
 

DeletedUser

Guest
probleme pe L2............nu pot sa ma loghez si daca reusesc,nu pot face nimic.I-mi da eroare de server....si din cand in cand,eroare 502....stie cineva ce se intampla..?
 
Sus