Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 2.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser

Guest
Dau login imi aleg lumea (l2) si imi da eroarea "Internal Server Error"
 

DeletedUser

Guest
idem

si la mie aceeasi prob pe l2 .... ce se intampla ???
 

DeletedUser

Guest
"Internal Server Error" . Doar atat spune cand ma loghez.
 

DeletedUser

Guest
stai bine seesine. la mine nu se logheaza nici dupa 10 incercari.
 

DeletedUser

Guest
Problema e la toti cei care au cont pe L2 asa ca nu mai ziceti toti ca aveti aceasta problema se va rezolva asa ca asteptam,asta e singurul lucru pe care il putem face si NU DESCHIDETI TOPICURI PE TEMA ASTA.
 

DeletedUser

Guest
cred ca administreaza serveru'. eu am crezut ca e update, da nu vad nimik la noutati
 

DeletedUser

Guest
de ce nu sunt anuntati jucatori cand se intampla astfel de "actiuni" de catre admini?
 

DeletedUser

Guest
de ce nu sunt anuntati jucatori cand se intampla astfel de "actiuni" de catre admini?

Momentan experimentam o serie de probleme tehnice neasteptate, speram ca se vor rezolva cat mai rapid. Va multumim pentru rabdare si ne cerem scuze pentru orice inconvenienta cauzata de aceasta defectiune.

Va rog nu mai deschideti topicuri si nu trimiteti tichete catre Suport pe aceasta tema, suntem constienti de problema.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sper sa nu se piarda nimic din date, ar fi mare pacat pentru noi
 

DeletedUser

Guest
da sper sa nu tzina mult ....ca miam luat premium si....ar fi naspa sa nu il pot folosi din cauza ca nu mere...atunci chiar ar fi bani aruncati pe garduri:):(
 

DeletedUser

Guest
lol

probabil ca o sa ne dea un premium de cateva zile pt problemele create
 

DeletedUser33

Guest
da sper sa nu tzina mult ....ca miam luat premium si....ar fi naspa sa nu il pot folosi din cauza ca nu mere...atunci chiar ar fi bani aruncati pe garduri:):(

Scuze de off-topic: Daca vrei mere asteapta pana maine cand deschide piata(Oare de ce nu poti sa scrii normal?Ti se pare ca e forumul "mess"?Ce am ingrosat sunt micile observatii..)

On-Topic:Probleme tehnice sunt legate de unele atacuri asupra serverelor?
lol

probabil ca o sa ne dea un premium de cateva zile pt problemele create

Ce le place la unii sa viseze...
 

DeletedUser

Guest
si eu am probleme cu serveru 2
de ce pe lumea 1 ,merge si pe doi nu
 
Sus