Probleme de functionare Lumea 2

DeletedUser14746

Guest
Nu merge la nimeni...dar(dupa parerea mea nu e nici o problema daca hai sa zicem...nu merg)...dar sa nu anunte nimeni...aici nu a postat nici un admin,pe Probleme logare ... Florida nu a postat nici un admin...pe prima pagina a jocului de asemenea!Ce se intampla?E o problema grava si nu o puteti rezolva si va e rusine s-o postati sau ce se intampla?Sau lipsa de interes?
1-2 raspunsuri din cei o multime de admini se poate...
Si legat tot de probleme ale jocului...resetarea rundelor la forturi e din ce in ce mai deasa si e foarte enervanta problema...si de asemenea o "resetare" a chatului,de 2-3 ori pe minut(uneori) pe lumea colorado si florida..poate si pe alealalte...va rog frumos faceti ceva,din cate am auzit serverele romanesti sunt printre cele mai slabe,sau ma insel?
 

DeletedUser8674

Guest
am o problema la munca Comoara (Construiește palisade)
nu o gasesc pe harta pe nicaieri... am bagat scriptul Ajutor Misiuni si imi arata asa http://imageshack.us/photo/my-images/812/construiestepalisade.png/

Am bagat si scriptul acela care arata toate muncile indiferent daca poti sau nu sa le faci si nici asa nu il gasesc
E numai la mine problema asta sau au intalnit'o si altii


din cate stiu aceasta munca nu se gaseste in fiecare harta,adica regiune
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
da ai dreptate:)
am cautat in toate patratelele si am gasit'o
Mersi mult
 

DeletedUser17140

Guest
Probleme functionare Piata Ro2.

Dupa cum spune si titlul am o problema cu piata pe Ro2.Voiam sa cumpar o pereche de catuse de picioare cu pretul de cumparare imediata 3199$ si cand am vrut sa licitez mi`a aparut asa:
thewesterror.jpg




Ce ziceti?:whistle:
 

DeletedUser

Guest
nu ma pot conecta!!!
imi intra pagina de logare, la fiecare incercare de logare...



Rezolvat...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
probleme conectare.
nu mai pot intra nici pe pagina de start, nici sa dau logout, nu merge nimic.
se incarca incontinuu.
 

DeletedUser

Guest
Am sters contul de pe lumea 1 cu gandul de a transfera contul de pe lumea 2 pe 1. cu toate ca au trecut 6 zile nu imi da voie sa il transfer. Ma poate lamuri si pe mine de ce nu merge. Mesajul care ma intampina cand vreau sa fac migrarea "Stergeti caracterul de pe lumea aleasa inainte de a migra". Un sfat ? Multumesc !
 

DeletedUser22039

Guest
Am sters contul de pe lumea 1 cu gandul de a transfera contul de pe lumea 2 pe 1. cu toate ca au trecut 6 zile nu imi da voie sa il transfer. Ma poate lamuri si pe mine de ce nu merge. Mesajul care ma intampina cand vreau sa fac migrarea "Stergeti caracterul de pe lumea aleasa inainte de a migra". Un sfat ? Multumesc !

Nu s-a finalizat stergerea chiar daca au trecut cate zile zicea .
 

DeletedUser2041

Guest
Am sters contul de pe lumea 1 cu gandul de a transfera contul de pe lumea 2 pe 1. cu toate ca au trecut 6 zile nu imi da voie sa il transfer. Ma poate lamuri si pe mine de ce nu merge. Mesajul care ma intampina cand vreau sa fac migrarea "Stergeti caracterul de pe lumea aleasa inainte de a migra". Un sfat ? Multumesc !

Acceseaza contul de pe lumea 1 si alege optiunea a 2 a si se va sterge
 

DeletedUser

Guest
Satul indianului Waupee

Am si eu o problema. Nu mi se deschide impartitorul de misiuni "Satul indianului Waupee". Stie cineva de ce? Ce pot face?
 
Sus