Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
si eu am problema.
"Runda 20 a început. Următoarea rundă începe în -2 secunde."
nu mai sunt aparatori, aapre pagina ca fortul a cazut. si atat.

data trecuta a durat cateva ore bune, s-a blocat serverul care tine partea de batalii, asta a fost explicatia. dati mesaj la suport
 

DeletedUser

Guest
Faza e alta dau click pe iconul ala la fort si imi arata clasamentul luptei dai la rapoarte nu mi apare raportul cu cata exp am luat:(....deseara m ai am o lupta plsss grabiti-va fac 6 ore pana acolo nush daca am sa ajung
 

DeletedUser2948

Guest
Nu prea are rost sa dam tichet la suport. Sa postam cat mai multi problema.

NG la GeorgeTown trebuie sa ajungi?:)) Ca si eu tot acolo trebuie sa merg si is multe ore de mers pana la el...
 

DeletedUser836

Guest
Daca mai intarzie cu remediera problemei,nimeni care a fost in batalia aia nu mai ajunge in George town!:mad:

Ce ghinionisti suntem :smile:)
 

DeletedUser9950

Guest
voi poate ajungeti dar eu plec si de acasa :P
si nici la somn nu ma pot baga poate face cineva un amar de bine si ma lesina sa ajung si eu la somn in oras :))
 

DeletedUser9950

Guest
se rezolva in 3 ore se rezolva
apoi incalecati pe maturi ca ne da viteza dubla la cei cu problema si ajungeti la fort :D
 

DeletedUser4560

Guest
cine stie cand unul dintre admini va catadicsi sa vada ce e cu problema asta. la ora asta cred ca isi fac somnul de amiaza.
 

DeletedUser836

Guest
La somn unde??Toti suntem in fort:mad:,cum naiba sa ajungem la hotel?
 

DeletedUser4560

Guest
este posbili sa fiti deja la somn cei lesinati

in felul asta iti dai seama ca cei care nu au fost lesinati dar au pierdut din viata sunt cei mai dezavantajati. nici nu pot dormi si nici nu se pot deplasa la fort. pe cand cei lesinati, daca au fost trimisi automat la somn cand s-a terminat lupta, isi refac si viata si e foarte posibil sa fie si mai aproape de fort.
 

DeletedUser4560

Guest
daca in urmatoarea jumatate de ora nu se rezolva problema asta, adio lupta. nu mai am timp sa ajung
 

DeletedUser8846

Guest
suntem blocati la o batalie de fort banuiesc ca toata lumea are problema
acum e bine am castigat fortul dar mai avem diseara inca un atac si un fort de aparat
suntem multi blocati acest lucuru ma poate costa
domnii admini macar opriti bataliile de fort care mai sunt pe ziua de azi nu este normal
peste 100 de oameni suntem blocati acum trebuia sa mergem la 2 forturi care ne sunt atacate peste 50 la cateva minute...peste 50 eram in viata trebuia sa mergem acolo restul isi incarcau bateriile pt. ca diseara mai avem un fort mare de aparat + 1 de atacat si pe forturile celelate sunt foarte putini 30-40 de oameni posibil sa le aparam dar cu ATACUL cum ramane?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9950

Guest
stai calm nu se opreste nimic
o sa ni se raspunda ca asta este si poate lom si un avertisment :D
 

DeletedUser4560

Guest
s-a rezolvat. acum sa vedem care reuseste sa ajunga la lupta. eu ajung cu 2 minute inainte de a incepe lupta
 
Sus