Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser10287

Guest
Am incercat sa deschid adineauri un topic la oras si cand am dat nu imi mai merge chatu este bug sau isi revine?
EDIT: nu stiu ce am facut dar merge acum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nu ma lasa sa intru la batalia in fort !!!!!

apare empty server respose
 

DeletedUser10698

Guest
A disparut o finalul unei misiuni.

Misiunea: Transport de prizonieri: Acţiunea de eliberare Beat Prison guard (duel), Lvl necesar: 45, Recompensa: 500 XP.

Duel: PumaRBP vs. Paznic în data de 27.02.2010 la ora 10:02
Paznic câştigă duelul. PumaRBP nu a avut din păcate bani la el, deci Paznic nu va primi nimic.

Problema e ca a doua oara nu am mai putut avea un duel pt k mi-a disparut misiunea, pot sa stiu si eu de ce?!?

Multumesc anticipat.
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Daca ai fi folosit minunata functie "Cauta" ai fi descoperit ca ai de a face cu o decizie acolo, ori serif, ori maria... alegi una, dispare cealalta, nu esti spion dublu sa lucrezi pe 2 fronturi ;). Deci nicio problema de functionare...
 

DeletedUser10698

Guest
Multzam'

Daca ai fi folosit minunata functie "Cauta" ai fi descoperit ca ai de a face cu o decizie acolo, ori serif, ori maria... alegi una, dispare cealalta, nu esti spion dublu sa lucrezi pe 2 fronturi ;). Deci nicio problema de functionare...

Multumesc. Sincer, nu sunt perfect, mai am scapari. Oricum, multumesc pt. raspuns.
 

DeletedUser11099

Guest
problema

am si eu o problema cu chat-ul orasului... nu imi mai apare cand intru in joc, nu mai vad ceilalti jucatori de pe chat, daca scriu ceva nu afiseaza nimic si de cate ori intru in joc pe Lumea 3 imi apare empty server response... multumesc !... pe celelalte lumi nu am probleme cu chat-ul....:confused:
 

DeletedUser

Guest
deci cand intru pe the west imi apare ca am viata 2050..dupa ce dau refresh imi apare 720(viata care chiar o am eu). Dc? si aprop la cel de deasupra mea si mie imi apare aia uneori.
 

DeletedUser1719

Guest
ori aveti PC mai putin destept ori net mai putin bun ori amandoua :D <3W
 

DeletedUser

Guest
deci cand intru pe the west imi apare ca am viata 2050..dupa ce dau refresh imi apare 720(viata care chiar o am eu). Dc? si aprop la cel de deasupra mea si mie imi apare aia uneori.

ai instalat un script pt. ati arata toate munciile din joc .. dezactiveazal si o sa iti arate corect:) .. daca citeai cand l-ai instalat scria acest lucru .. cel putin pe forum scrie ..
 

DeletedUser8846

Guest
avem probleme la una din bataliile de fort suntem blocati acolo...
un admin ceva ... avem sanse in seara asta sa plecam de acolo?
se stie de problema,se lucreaza la ea?
 

DeletedUser

Guest
sal

nu deblocheaza nimeni lumea asta?
sunt blocat in fortul killuminati de aseara!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser10369

Guest
Eroare afisare viteza

La caracter , in dreptul liniei ce afisaza viteza apare asa "Viteza 8mph (xyz%%)"
 

Atașamente

  • untitled.JPG
    untitled.JPG
    55,6 KB · Vizualizări: 19
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
La mine tot aceiasi problema a fost! Da refresh, apare din cauza ca ti-ai schimbat animalul sau imbracamintea care continea puncte de indemanare pe calarie! Nu este o eroare a jocului (cred) ....
 

DeletedUser

Guest
Salut am si eu o problema e a 2 a oara cand mi se intampla. Prima oara m-am duelat cu un mos la o misiune intr-un bar, dar in raportul de bataliei scrie ca nu am pierdut nici un ban desii aveam aproximativ 14000$ la mine, nu eram membrul nici unui oras si totusi am ramas fara $$. ok np am luato de la capat cu stransul banilor, am strans 6k am intrat in oras am construit, am mai strans 6k si cand am parasit orasul imi arata ca banii au ramas in banca orasului. ce pot face sa ii recuperez? va multumesc
 
Sus