Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 3.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser

Guest
Pe Lumea 3 nu mai vad costructiile la armurier, croitor, magazin si cioclu desi cu o zi in urma erau construite? Ce se intampla?
 

DeletedUser

Guest
incerc de 5 minute si nu imi intra pe lumea 3.De ce?Va rog remediati problema.
 

DeletedUser

Guest
lumea 3 merge cam greu de ieri. Cred ca air au fost suprasolicitati cu inscrieri:))
 

DeletedUser

Guest
Numai mie sau la toata lumea ii merge cam greu lumea 3???
 

DeletedUser

Guest
misiunea mormant pentru muncitori

Am ajuns la misiunea cu mormant, si nu pot sa intru pe "mormant" pentru ca fix acolo este un oras si intru pe el in loc de mormant... Asta inseamna ca nu pot sa mai fac misiunea ?:(
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3496

Guest
Buna

In orasu meu...primaru a luat ban cine va fi acu primar.....mai ales k era si varu meu(primar)..sper k o sa imi dati mie sa fiu primar:D
 

DeletedUser

Guest
merge ingrozitor lumea 3 stai de te plictisesti pana deschide sa vezi o telegrama apai cand e sa te plimbi pe harta nu mai zic
 

DeletedUser

Guest
da.. ar trebuii sa vedeti cum faceti. Ca se inscriu din ce in ce mai multi playeri. Nu mai deschide lumi daca stiti ca nu puteti face fata. Sau cand vedeti ca sau inscris prea multi modificati sa se inscrie pe alte lumi. Ca sa mai apara noi playeri si pe alte lumi.. ca nici l1 si nici l2 nus pline.. sunt doar cele 4 patratele din dreapta umplute.. restul asa cate un oras bun pe fiecare maxim.
 

DeletedUser

Guest
buna

ceau baiaeti si fete.eu sunt nou pe aici si am deja o problema.muncesc ca prostul de jumatate de zi la o misiune-sa culeg bumbac -si tot i-mi zice ca nu sunt indeplinite conditiile.ce sa fac? sa-l strang de gat pe barman sau ce altceva ma sfatuiti.mersi anticipat pentru ajutor.
 

DeletedUser

Guest
Mie imi merge perfect lumea 3,inca imi merge mai bine decat alta data :)
 

DeletedUser

Guest
sincer pana acum joc de cateva zile 4,5 maxim si nu am intalnit probleme pe l3.
 

DeletedUser

Guest
invalid server eror asta imi arata cAand incerc sa ma loghez:mad:
 

DeletedUser

Guest
ajutor plz

mie uneori cand scriu adrea sitului imi da o eroare de 500 dc oare
sunt in lumea a 3 dc imi da eroare de 500 si ceva cand scriu adresa sitului
 
Sus