Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser2948

Guest
Se pare ca pe lumea 3 se merge la "bataie de joc", pt. ca nu se poate numi batalie de fort ceva care nu vezi, stai asteptand trecerea timpului si sperand sa castigi.

Am scris de 3 zile, dar oricum problema ii din 23 decembrie(nu asta conteaza) si tot nu s-a rezolvat nimic.
 

DeletedUser

Guest
Se pare ca pe lumea 3 se merge la "bataie de joc", pt. ca nu se poate numi batalie de fort ceva care nu vezi, stai asteptand trecerea timpului si sperand sa castigi.

Am scris de 3 zile, dar oricum problema ii din 23 decembrie(nu asta conteaza) si tot nu s-a rezolvat nimic.

Faci tactici,chemi 500 de oameni degeaba!
 

DeletedUser11814

Guest
bai fratilor(admini) va rog sa faceti hartile mai rapid!!!!
 

DeletedUser8346

Guest
Adminii fac legatura cu cei de la Inno. Eu unul i-as stresa ora de ora sau as cere un nr de tel de la ei sa ii stresez 24 din 24. Ca doar pt asta isi iau ei banii. Sa ne multumeasca pe noi, cei care vrem sa jucam jocul asta. Daca nu vor sa ne multumeasca, inseamna ca vor sa nu mai jucam jocurile lor.
 

DeletedUser200

Guest
As dori sa-i rog pe domni admini sa ne dea si noua jucatorilor de pe lumea 3 un raspuns oficial la cea mai mare problema a acestei lumi, (dar va rog sa nu o dati din fanta-cola la acel raspuns ca nu mai avem ciunga in par)
 

DeletedUser2948

Guest
Asteapta mult si bine indianule.:-j Daca intr-o luna de zile n-au fost in stare, ce te face sa crezi ca o sa fie acum?

Deja va bateti joc de userii de pe lumea 3. Dezactivati cu totul luptele de fort, la ce sa mai mergem la ele daca ii baba-oarba?
 

DeletedUser11814

Guest
iar nu merg hartile!!!!!!offf ce ne facem noi la fiecare update nu merg hartile!!!
 

DeletedUser

Guest
Caracter sters

Am si eu o problema:am cerut sa mi se stearga caracterul pe L3 dar acum vreau sa intru din nou dar cu un nou caracter;)Problema este:Caracterul tău în Lumea 3 este şters Astăzi la ora 15:17.Din cate puteti vedea a trecut aceea ora:mad:
 

DeletedUser

Guest
PROBLEME,,,,cu...punctele!

Salutare.....am.faqt.lvl.odata.cu.update-ul.vostru.......dar.punctul.atribut.si.pctele.de.indemanare.nu.mi.sau acordat
vreau sa mi se.acorde.pctele.care.sunt.ale.mele.de.drept
 

DeletedUser

Guest
buna

am o problema, pe miniharta se vede doar verde, pamantul, fara orase, fara munci nimic, care e problema? cum pot rezolva thanks
 

dorel89

Greenhorn
salut

de cateva zile am o problema , nu mi se mai iau in calcul dolarii ce ii castig prin noroc si vorbesc de vreo 1500 aproximativ ... doar eu am problema asta?
 

DeletedUser

Guest
eu am o mai mare problema legata de pepite, mi-au fost retrase din cont fara vrerea mea si raspunsu de la ticket suna cam asa
"neatentia se plateste" , poi in cazul acesta datimi pepitele inapoi, daca neatentia se plateste
 

lord ion

West Marshal
eu am o mai mare problema legata de pepite, mi-au fost retrase din cont fara vrerea mea si raspunsu de la ticket suna cam asa
"neatentia se plateste" , poi in cazul acesta datimi pepitele inapoi, daca neatentia se plateste

cine a fost neatent?
jocul, sau tu ca nu ai debifat o casuta la premium?
 

DeletedUser

Guest
amice , daca bifam casuta, acum profitam de avantajele premium pe ro 2,4,5 ete ca nu beneficiez. si daca pe ro 2 si 4 nu am avut nici o data cp, cum vine asta ca mi se prelungeste, oricum, ati stricat cea ce o data era un joc frumos,
Astăzi la ora 09:00 -50 174 124 Lumea 5 money 14
Astăzi la ora 09:00 -50 224 174 Lumea 4 money 14
Astăzi la ora 09:00 -50 124 74 Lumea 2 money 14

acu verifica-mi contu sa veizi beneficiez ?
Ai primit 1 zi premium.

Următoarele avantaje premium sunt afectate:
Salariu mai mare Salariu mai mare
sau pentru asta mi s-au retrase cele 50 de pepite pe lumile aferente ?



ma rog, asta e , sa zicem ca e greseala mea, desi nu vad cum, adica dati premium mocca 1 zi in speranta ca ala uita sa debifeze ca sa i se prelungeasca a 2-a zi :|, imoral, si cum sa folosec pe ro 4 cand eu nici nu activez acolo de aproximativ 2 saptamani, oricum e penal
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
ma rog, asta e , sa zicem ca e greseala mea, desi nu vad cum, adica dati premium mocca 1 zi in speranta ca ala uita sa debifeze ca sa i se prelungeasca a 2-a zi :|, imoral, si cum sa folosec pe ro 4 cand eu nici nu activez acolo de aproximativ 2 saptamani, oricum e penal

Nu a dat nimeni contul premium in speranta ca nu te prinzi tu sa debifezi. Acel cont premium era un simplu cadou pentru problemele din ultima perioada. Faptul ca acele optiuni se bifeaza in momentul in care activezi un cont premium(fie el gratis sau folosind pepitele) este un cunoscut in joc.

Ai nemultumiri depune un tiket si poti discuta acolo problema. Acuzele si rautatile astea nu isi au rostul pe forum.
 
Sus