Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser5060

Guest
Am o intrebare referitoare la un damage-ul din duel. Nu imi este foarte clar daca este eroare sau nu, dar desi am nimerit zone diferite cap si brat, damage-ul a fost acelasi. Din cate stiam ar trebui sa difere avand acel bonus de +50% pentru cap.

Ma poate lamuri cineva?
 

DeletedUser

Guest
pai in brat puteai sa dai cu damage'ul maxim al armei, si in cap cu damage'ul minim, deci nu e nimic in neregula...
nu ai acelasi damage constant la arma
 

DeletedUser

Guest
mie astazi mi-o aratat ca lumea nu-i disponibila si pan' acum n-o mai facut the westu meu drag
 

DeletedUser

Guest
de ce atunci cand vreau sa intru pe lumea 3 imi da: "The database connect attempt was refused"?
 

DeletedUser

Guest
lumea 3

dc nu ma pot conecta pe lumea 3 cand dau sa ma conectez imi apare "THE DATEBASE CONNECT ATTEMPT WAS REFUSED " pe lumea 1 pot intra pe 3 nu:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
de ce atunci cand vreau sa intru pe lumea 3 imi da: "The database connect attempt was refused"?

si mie la fel, prima data am crezut ca e o problema la programul de care il folosesc, dar am incercat si pe mozzila, si pe opera si pe internet explorer si nu merge pe nici unul. Ce se intampla?:confused:
 

DeletedUser

Guest
ieri a-mi mergea, pana aseara tarziu, astazi........The database connect attempt was refused
 

DeletedUser

Guest
asa e si la mine...?
Am trimis si un tiket inainte sa vad forumu sper sa se rezolve repede
 

DeletedUser

Guest
Probleme

Cine are probleme de logare pe lumea a3-a?
de 1h incerc sa imi intru pe cont si imi apare mesajul the database connect atempt was refuzed
DE CE?
 

DeletedUser

Guest
si mie tot la fel imi da...sper sa se remedieze cat mai repede
 

DeletedUser

Guest
dc nu pot sa ma conectez:\...de fiecare data knd incerc imi da "The database connect attempt was refused":confused:
 

DeletedUser1350

Guest
The database connect attempt was refused
asa imi scrie de 1 zi ce pot sa fac?
care este problema si cand se remediaza?
 

DeletedUser

Guest
cred ca li sa virusat baza de data... si sar putea sa se reseteze si lumea:(( nasol..
 

DeletedUser

Guest
Lumea 3

Eu nu mai pot sa intru in lumea 3 imi da
The database connect attempt was refused!!!
 
Sus