Probleme de functionare Lumea 3

DeletedUser

Guest
nu sunt acuze, dar totusi, mi se pare o porcarie, eu aveam nevoie de acele pepite pentru reskil, nu mai dispun de bani sa imi cumpar altele, ce fac ? sterg contul ca nu sunt destul de competitiv ? ajung si eu la concluzia lui Ciumegstar,
 

DeletedUser

Guest
probleme cu setul colectionarului

nu stiu daca chiar aici trebuia sa scriu si scuze daca am gresit.

problema mea:
am colectionat toate incaltamintele pentru ghetele colectionarului si.... surpriza....
in loc sa le primesc, la realizari imi arata ca imi lipsesc o parte din Ghete cu ţinte cu toate ca le am pe toate 4

mentionez ca am colectionat deja o parte din itemurile din setul colectionarului.

ma poate ajuta cineva ?.....macar sa-mi spuna cui tre sa ma adresez


multam si bafta la joc
 

DeletedUser

Guest
nu stiu daca chiar aici trebuia sa scriu si scuze daca am gresit.

problema mea:
am colectionat toate incaltamintele pentru ghetele colectionarului si.... surpriza....
in loc sa le primesc, la realizari imi arata ca imi lipsesc o parte din Ghete cu ţinte cu toate ca le am pe toate 4

mentionez ca am colectionat deja o parte din itemurile din setul colectionarului.

ma poate ajuta cineva ?.....macar sa-mi spuna cui tre sa ma adresez


multam si bafta la joc

Poti sa arati o poza ?
 

DeletedUser

Guest
probleme cu setul colectionarului

cu poza din setul colectionarului-papuci
 

Atașamente

  • papuci.jpg
    papuci.jpg
    20,1 KB · Vizualizări: 23

just4fun

The Boss
cea mai rapida metoda de rezolvare (pentru viitor) consta in contactarea echipei de suport - in felul asta, se verifica exact despre ce este vorba.

oricum, s-a remediat problema
 

DeletedUser

Guest
cea mai rapida metoda de rezolvare (pentru viitor) consta in contactarea echipei de suport - in felul asta, se verifica exact despre ce este vorba.

oricum, s-a remediat problema

intradevar s-a rezolvat problema , multumesc si felicitari pentru promtitudine.
 

DeletedUser9442

Guest
Ma scuzati dar am probleme de conectare de 2 zile... doar aici pe lumea 3.
 

DeletedUser9442

Guest
Am rezolvat problema, mi-a picat netul cand am dat login pe lumea 3 si s-a blocat... am curatat cookiurile si acum merge.
 

DeletedUser1238

Guest
logare nepermisa

Am fost in MOD VACANTA pe lumile 3, 4, 7, 8 si Buffalo, iar de aproape o luna de zile la LOGIN in dreptul lor imi apare cu rosu "Mentenanta" si nu pot sa ma loghez.
Care-i problema?
 

DeletedUser2041

Guest
Am fost in MOD VACANTA pe lumile 3, 4, 7, 8 si Buffalo, iar de aproape o luna de zile la LOGIN in dreptul lor imi apare cu rosu "Mentenanta" si nu pot sa ma loghez.
Care-i problema?

Acele lumi au fost inchise si se vor sterge
 

DeletedUser1238

Guest
Cum pot sterge de pe pagina de LOGIN lumile 3, 4, 7, 8 si Buffalo?
 
Sus