Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser10618

Guest
Evadarea din închisoare (Viu sau mort!)





Imi poate explica si mie cineva cum se poate intampla asa ceva???
 

DeletedUser6863

Guest
Ba nu, probleme au fost intradevar... dar nu stiu daca rapoartele sunt reale, asa cum la una din batalii, apareau luptatori 0:0, desi erau prezenti si/si.
 

DeletedUser

Guest




Imi poate explica si mie cineva cum se poate intampla asa ceva???

Ca sa bati un NPC trebuie sa il lesini. Ca sa treci de misiune NPC-ul trebuie lesinat, dar nu stiu de ce ai lesinat tu cand nu te-a lovit de loc. Poate aveai doar 1 punct de viata cand ai facut misiunea...
 

DeletedUser

Guest
Blocaj

N-am putut sa intru sa-mi stabilesc loc la batalia de cucerire a unui fort,am avut blocaj continuu,apoi am murit probabil ca nu eram nicaieri.Nu m-a inscris se pare din cauza blocajului,am fost acolo cu 30 min. mai repede decat a inceput batalia,dar nu am reusit sub nici o forma sa ma inscriu
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6863

Guest
Cititi cand a inceput batalia, a cata runda e in desfasurare si ora serverului...:mad:
 

Atașamente

  • jocul lui peste.jpg
    jocul lui peste.jpg
    86,4 KB · Vizualizări: 22

DeletedUser

Guest
nu merge lumea 4 sa ii dau sa faca misiuni si munti vo rog remedatzi problema iar cadn ii dau log out imi zici invalid servar si nu este de la mine ambsolut deloc
 

DeletedUser8280

Guest
imi spune si mie cineva de ce nu pot intra pe the west?
Cand deschid pagina de IE imi apare asta:��;�v�8���4��&״��$�����������I���d�������{����;�_� (*�{������B�*@{+n��w U�y�����Q3�#j�~���Ľ�w�E�#�� c)q{{!� ˓uz=d#Ku�(��8��o���ۼ�ә��'iFs������Y��s>�^C��eNʒ�w�"7�� ����iW �������y�js�O�N�~ݿQ���o��sk���k�;������� ���.|?�t�����q��6a��a������8���ĸz
 

DeletedUser8280

Guest
scz de dublu post
pe mozila nu mi se incarca si pe opera nu imi apare harta
 

DeletedUser

Guest
problema

mi-a disparut orasul..

ce se intimpla cu lumea asta, am adormit in orasul meu si dimineata m-am trezit fara oras si nici nu pot depune ticket, cica nu ma recunoaste ca jucator, eu fiind logat.
cum pot remedia situatia ?
 

DeletedUser

Guest
ajutor!!!!

mi-a disparut orasul..

ce se intimpla cu lumea asta, am adormit in orasul meu si dimineata m-am trezit fara oras si nici nu pot depune ticket, cica nu ma recunoaste ca jucator, eu fiind logat.
cum pot remedia situatia ?

nu imi raspunde nimeni ????
nu pot sa iau legatura cu echipa suport pentru ca nu ma recunoaste ca jucator si nu pot trimite ticket
 

DeletedUser

Guest
Dar poti sa te loghezi?

pot sa ma loghez, pot da comenzi, dar nu mai am oras, ciudat ca astazi nu mi-a recunoscut parola la prima logare si am fost nevoit sa o schimb.
cind m-am logat am vazut ca mi-au disparut si cele 50 de pepite si dormeam in alt oras, am incercat sa dau un tichet la echipa suport dar imi spune ca nu recunoaste jucatorul cu toate ca eu sunt logat

cum sa nu ma recunoasca server-ul, daca nu ma recunostea nu puteam intra in joc ....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
pot sa ma loghez, pot da comenzi, dar nu mai am oras, ciudat ca astazi nu mi-a recunoscut parola la prima logare si am fost nevoit sa o schimb.
cind m-am logat am vazut ca mi-au disparut si cele 50 de pepite si dormeam in alt oras, am incercat sa dau un tichet la echipa suport dar imi spune ca nu recunoaste jucatorul cu toate ca eu sunt logat

Nu iti recunoaste jucatorul pentru ca nu ai scris noua parola, probabil.
 

DeletedUser12000

Guest
pot sa ma loghez, pot da comenzi, dar nu mai am oras, ciudat ca astazi nu mi-a recunoscut parola la prima logare si am fost nevoit sa o schimb.
cind m-am logat am vazut ca mi-au disparut si cele 50 de pepite si dormeam in alt oras, am incercat sa dau un tichet la echipa suport dar imi spune ca nu recunoaste jucatorul cu toate ca eu sunt logat

Dacă nu te recunoaşte serverul crează-ţi un cont nou, apoi depune tichet şi explică ce ţi s-a întâmplat.
Membrii forumului nu te pot ajuta în această problemă, doar adminii jocului.
 

DeletedUser

Guest
Nu iti recunoaste jucatorul pentru ca nu ai scris noua parola, probabil.

crede-ma ca am scris-o corect, am incercat de cel putin 7 ori cu aceeasi parola, ma vad in clasament dar fara oras, orasul meu alexia city nu-i de gasit ....
 

DeletedUser6976

Guest
mi-a disparut orasul..

ce se intimpla cu lumea asta, am adormit in orasul meu si dimineata m-am trezit fara oras si nici nu pot depune ticket, cica nu ma recunoaste ca jucator, eu fiind logat.
cum pot remedia situatia ?

si eu am patit asa,iti spun eu sigur ca te-a dat cineva afara!tu ce ai fost in oras?(primar,consilier,cetatean)
 

DeletedUser

Guest
cel mai rau este ca cineva ma pune sa ma duelez, desi eu nu apartin nici unui oras, duel.jpg,
iar aparatorul nu exista , ciudat !!!!!
iar administartorii ma acuza ca as fi dat parola si contul altcuiva si mai ciudat , nu ????
 

DeletedUser

Guest
cel mai rau este ca cineva ma pune sa ma duelez, desi eu nu apartin nici unui oras, Vezi atașament 1344,
iar aparatorul nu exista , ciudat !!!!!
iar administartorii ma acuza ca as fi dat parola si contul altcuiva si mai ciudat , nu ????

Nu stiu cum ai ajuns la lvl 87 si sa nu stii ca acel personaj cu care te-ai duelat tu este un NPC.
 
Sus