Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser

Guest
Nu stiu cum ai ajuns la lvl 87 si sa nu stii ca acel personaj cu care te-ai duelat tu este un NPC.

nu m-am intilnit cu asa ceva pina acum, poti di mai explicit te rog ? cum pot sa ma duelez daca eu nu mai am oras ?
 

DeletedUser

Guest
nu m-am intilnit cu asa ceva pina acum, poti di mai explicit te rog ? cum pot sa ma duelez daca eu nu mai am oras ?

In duelurile cu NPC nu conteaza daca ai oras sau nu;). Si cu siguranta te-ai mai intalnit cu ei, chiar de la un nivel destul de mic:).
 

DeletedUser

Guest
Optimizarea profitului

am o intrebare ....: de ce soldatilor nu le apare misiunea Optimizarea profitului ?
 

DeletedUser

Guest
AZI IN TIMP CE MA UITAM PRIN INVENTAR MI-AM AMINTIT CA IMI MAI TREBUIE NISTE ITEME SA COMPLETEZ CATEVA SETURI SI MA GANDESC SA VERIFI CA POATE MAI GASESC CEVA LA NEGUSTOR CAND INTRU CE VAD 16 ITEME
http://a.imageshack.us/img39/817/negustor16obiecte1.png
http://a.imageshack.us/img186/6102/negustor16obiecte2.png
IMI PUTETI EXPLICA DE CE ? DACA SE POATE CINEVA DIN WEST TEAM...

Wow, noroc:). Cu siguranta este un bug pe care trebuie sa-l raportezi la sistemul de suport cat mai repede.
 

DeletedUser

Guest
noroc poate ca este dar mie nu imi trebuie nici unul din acele iteme
 

DeletedUser5540

Guest
Nu imi mai apare chatul

boLbM.png

efPDI.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser8501

Guest
se intampla ceva pe L4, chat-ul nu mai merge nici la mine, imi dadea eroare cand deschideam un mesaj, acum sunt la un fort si nu ma pot inscrie la batalie ca nu mi se incarca harta :| nush ce se intampla de merge asa de rau.
 

DeletedUser

Guest
Nu imi mai apare chatul

boLbM.png

efPDI.png
S-a intamplat asa ceva si pe arizona asta a durat circa 1 zi din cate imi amintesc tot ce putem face e sa asteptam
P.S. acesta problema o au toti de pe lumea 4 nu doar voi sau eu o avem absolut TOTI PLAYERI DE PE L4
 

DeletedUser12000

Guest
Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată în cel mai scurt timp posibil.

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!


 

DeletedUser

Guest
Sunt la lupta de fort si nu se incarca harta si da serverr error ... ce se va intampla cu lupta????
 
Sus