Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 4.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser

Guest
Ar fi fost frumos ca pentru cei care pleaca la un servici sa lasati serverul activ, sau macar sa anuntati inainte cu 12 ore ca inchideti serverul... nu e frumos...;)
 

DeletedUser

Guest
dark cruiser of west-probleme de logare

astazi nu am mai putut sa intru in joc,va rog sa ma ajutati!
multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Mai cum sa va zic....

dau 2 munci(2 x 2ore)....inchid browserul...il deschid dupa 3 ore.... imi arata total altceva. si combinatii de genul acesta de probleme....ba ca nu-mi arata misiunea la care lucrez,ba ca cica imi da eroare si trebuie sa sterg cookie-urile de logare ca sa mearga.

imi face si pe Ie/Mozilla/opera....... astept niste raspunsuri...(dar nu ma puneti sa sterg de fiecare data cookie-urile din browser ca ....mi-e lene :D)
 

DeletedUser

Guest
eu am probleme cu somnul dupa ce trec cele 8 ore de somn nu primesc energia
 

DeletedUser

Guest
ehergia o primesti gradual,in timp ce dormi dai si tu cate un refresh.

sa iti dau un exemplu sa intelegi mai bine

tocmai aveam 100 energie dupa cele 8 ore de somn si am dat sa coseasca pasunea 2 ore si in loc sa mai am 76 energie mai am 40.

si chestia asta tine deja de o saptamana
 

DeletedUser

Guest
Cokie

Nu pot sterge cokie de logare un prieten m-a rugat sa intru la el cat e plecat si nu pot iesi din contul meu. Siteul da un refresh si apare tot intrarea in contul meu. Cum pot sa sjung la casuta cu scrie parola si numele
 

DeletedUser

Guest
Nu pot sterge cokie de logare un prieten m-a rugat sa intru la el cat e plecat si nu pot iesi din contul meu. Siteul da un refresh si apare tot intrarea in contul meu. Cum pot sa sjung la casuta cu scrie parola si numele

asa se mai intampla si la mine la scoala (calculatoare slabe),trebuie sa dai restart la calc.cel putin asa fac la scoala
 

DeletedUser

Guest
Nici pe mine nu ma lasa ....Am pe l1,2 un nume si pe 3 altu...Si nu ma lasa sa sterg:(
 

DeletedUser

Guest
eu ii dau de lucru 2 ore si imi arata 8 ore iar dupa 10 min munca se opreste nu am raport dar ma trezesc cu 400 de $ si 11 pct de experienta in loc de 20 $ si 30 experienta ca de obicei ce de baini in 10 min :D :P
 

DeletedUser

Guest
Cokie

Pai legat de calculator slab, nu e chiar deloc multe din piese sunt noi, si mai am prieteni carora li se intampla lafel cu caluclatoru abea cumparat
 

DeletedUser

Guest
probleme cu motivatia

cred ca am o problema cu motivatia de construire. sunt constructor pe lumea 2,3 si 4 activ numai pe 3 si pe 4 dar pe lumea 4 nu`mi creste motivatia cum ar trebui. am facut un experiment. am aut 100% pe lumea 3 si pe 4 si am construit cu amandoi cate 4 ore iar pe lumea 4 nu`mi creste motivatia la fel de repede ca cel din lumea 3. care este problema?
 

DeletedUser

Guest
Mai cum sa va zic....

dau 2 munci(2 x 2ore)....inchid browserul...il deschid dupa 3 ore.... imi arata total altceva. si combinatii de genul acesta de probleme....ba ca nu-mi arata misiunea la care lucrez,ba ca cica imi da eroare si trebuie sa sterg cookie-urile de logare ca sa mearga.

imi face si pe Ie/Mozilla/opera....... astept niste raspunsuri...(dar nu ma puneti sa sterg de fiecare data cookie-urile din browser ca ....mi-e lene :D)

daca intrii simultan pe 2 conturi ti se intampla(odata a venit un prieten la mine ma jucam west mi-a zis sa-l las sa intre si el si a intrat si el si apoi mie imi aratau inventarul levelul etc lui)
 

DeletedUser

Guest
Probleme de logare

:confused: am o problema cu conectarea ..:( ma contectez corect cu contu si imi zice...Datele de logare nu sunt corecte am fost la un club de net...si merge...iar de aksa nu vrea sa intre...cum rezolv asta..X( rpd pana nu ma gasesc lesinat :eek:
 

DeletedUser4834

Guest
:confused: am o problema cu conectarea ..:( ma contectez corect cu contu si imi zice...Datele de logare nu sunt corecte am fost la un club de net...si merge...iar de aksa nu vrea sa intre...cum rezolv asta..X( rpd pana nu ma gasesc lesinat :eek:

Vezi ca nu fie apasat Caps Lock , sau incearca cu alt browser.
 
Sus