Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser4939

Guest
Bun, dar luptele se desfasoara?
De ex acum, este lupta la Vulturi 4.
 

DeletedUser

Guest
pe lumea a4-a nu am putut participa la batalie si nnici vedea chatul orasului
ce se intampla ?
 

DeletedUser

Guest
si am pierdut si batalia........si problema e inca de la amiaza...
 

DeletedUser8501

Guest
Problema cu inscrierea la fort inca nu e rezolvata, e nasol asa ca nu poti sa vezi batalia :| faza interesanta este ca jocul iti alege automat un loc in fort si astepti pana la sfarsit sa vezi ce ai facut :))
 

DeletedUser11101

Guest
Ce tare :)) este destul de distractiv.. parca s-a luat lumina in casa si nu ai ce face decat sa te distrezi la lumina lumanari.
Ne-am intors in trecut la vechiul forum al orasului unde spunem povesti de adormit copii :D
 

DeletedUser

Guest
Ce tare :)) este destul de distractiv.. parca s-a luat lumina in casa si nu ai ce face decat sa te distrezi la lumina lumanari.
Ne-am intors in trecut la vechiul forum al orasului unde spunem povesti de adormit copii :D

Offtopic....
ON: acum merge, "a venit lumina" :P
 

DeletedUser

Guest
Stiu cum se sterge logarea de cookies, dar nu ma lasa, ca un prieten m-a rugat sa am grija de al lui.Puteti sa ma ajutati?:mad::confused:
 

DeletedUser15395

Guest
problema la misiune

La misiunea "Sa inceapa aventura" pe lumea 4,am si eu o problema: am gasit toate produsele necesare pentru a o termina mai demult si cand sa o inchei, mi-au disparut lampa si busola din inventar. Ce pot face? Acum mi-am facut cont pe forum si de aceea va scriu asa tarziu. Va multumesc!
 

DeletedUser

Guest
Nu poţi retrogada luptători de acelaşi grad sau cu cu un grad superior.Ar trebui sa fie doar un "cu"
 

DeletedUser

Guest
acum am intrat pe the west si am dat pe forumul orasului sa vad ce mai e...
am dat pe o sectie pt ca era SINGRURA care avea galben...
si cand am intrat sa vad ce mai e scris,nu era nimic...
BUG,nu?
mi s-a mai intamplat asta odata si....
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salut. Am si eu o problema si nu stiu cum sa o rezolv. astazi la 13.12.2010, ora 14 : 30 nu am putut intra pe cont aratandumi parola incorecta.am incercat si sa schimb parola cu ajutorul adresei de email si nu merge. . . . .cred ca este vb de un furt de cont. . . .va rog ajutati ma sa imi recuperez contul . . . . .astept un raspuns....va multumesc si va doresc o zi placuta . . . <3W :(:(:(
 

DeletedUser7626

Guest
oras nou

Am inaugurat un nou oras din unul fantoma. Am schimbat numele acestuia si imaginea de profil dar aceasta imagine noua uneori apare, uneori apare cea veche. Daca dai click pe oras tot denumirea veche apare!!!
Incercati si rezolvati si problema aceasta!
Multumesc!<3W
 

DeletedUser5540

Guest
Bth4b.png


imi tot apare imaginea aceea verde cu lima-city. apare numai la inventar...
 

DeletedUser8674

Guest
Avem o problema
Nu imi apare misiunea cu jobenul oomului de zapada
am facut toate celalalte misiuni
 

DeletedUser

Guest
Pe lumea 4 tocmaic e am dat la construieste mori de vant, 2 ore, acum mi-a luat energia dar nici urma de raport.
 

DeletedUser

Guest
nu intelegeti chiar daca faceti misiunile asteptati pana pe 7 ianuarie
 
Sus