Probleme de functionare Lumea 4

DeletedUser

Guest
am dat duminica 02.01.2010 in jurul orei 13:30 2 dueluri. dupa ce a terminat primul duel mi-a luat din viata cam un sfert dar am trecut nivelul si cand am terminat si al 2-lea duel care imi luase din viata cam o treime ramasesem aproape fara viata. ce se intampla nu se mai reseteaza viata daca treci nivelul? ca energia s-a regenerat dar viata nu.
Si inca o problema in legatura cu palaria omului de zapada... mai apare misiunea?
 

DeletedUser

Guest
Cu misiunea cu zapada e o problema,dar cu viata ai dat un refresh?
 

DeletedUser

Guest
am dat refresh... am dat restart la calc si am intrat si pe alt browser... si aceeasi viata scazuta...
si in ceea ce priveste palaria... mai sunt 3 zile... sper sa rezolve sau cel putin daca nu se rezolva sa existe o perioda de "gratie" nu sa o rezolve pe 7 la 10 seara si sa mai ai 2 ore s-o iei...
 

DeletedUser16998

Guest
buna ..am si eu o problema cu lumea 4...nu pot intra pe cont..imi da ca parola este gresita..e-mail-ul este foarte vechi si nu ii mai stiu parola..ce pot face? ..nu pot trimite nici tichet din cauza e-mailului..rog un admin sa imi dea un raspuns..multumesc
 

DeletedUser6863

Guest
Bug???

Ciudat... mai ales ca probabil de la update apar intarzieri in generarea notificarilor dupa aparitia rapoartelor... Adica se termina munca, intru si gasesc raportul, il vizualizez si eventual il sterg, dupa care la cateva ecunde incepe sa clipeasca butonul de rapoarte...
La fel se intampla si cu updatarea hartii imediat dupa ce ai ajuns in alta locatie... tot la cateva secunde...
 

Atașamente

  • bug l4.jpg
    bug l4.jpg
    97,9 KB · Vizualizări: 25

DeletedUser5110

Guest
Ciudat... mai ales ca probabil de la update apar intarzieri in generarea notificarilor dupa aparitia rapoartelor... Adica se termina munca, intru si gasesc raportul, il vizualizez si eventual il sterg, dupa care la cateva ecunde incepe sa clipeasca butonul de rapoarte...
La fel se intampla si cu updatarea hartii imediat dupa ce ai ajuns in alta locatie... tot la cateva secunde...


dublura raportului apare de la anuntarea si pe chatul zonei a fptului ca ai primit raport...practiv primeste de 2 ori acelasi raport..odata direct si odata pe chatul regiunii
 

DeletedUser

Guest
Salut.Astazi cand am intrat in joc am vazut un oras fantoma cu nume ceia ce este ciudat pt ca orasele fantoma nu au nume...cred ca asta este un bug si sper sa fie rezolvat...Acel oras fantoma are numele "Rammstein" un nume cam ciudat...
http://img814.imageshack.us/i/37694281.png/
http://img12.imageshack.us/i/14504475.png/

Nu este bug:), acelea sunt orasele fantoma create automat de joc la inceputul unei lumi. Sunt cunoscute ca si "orasele fantoma ale adminilor":).
 

DeletedUser

Guest
Nu este bug:), acelea sunt orasele fantoma create automat de joc la inceputul unei lumi. Sunt cunoscute ca si "orasele fantoma ale adminilor":).

Nu joc pe lumea 4,dar vreau sa va întreb dacă este și pe lumea 1 un ''oraș fantoma al adminilor'' .
 

DeletedUser19487

Guest
lumea 4

ce sa intamplat de nu ma pot loga pe lumea 4????
cineva sa ma ajute...va rog
 

DeletedUser19487

Guest
si eu am patit acelasi lucru dar chiar azi pe 1 iulie...nu ma pot loga pe lumea 4
 

DeletedUser12000

Guest
Nu sunt probleme tehnice privind conectarea pe lumea indicata de tine.
 

DeletedUser

Guest
Intru pe lumea 4 si apare o imagine neagra si nu se incarca.Ramane asa...Ce s-a intamplat?
 

DeletedUser12000

Guest
Problema este cunoscută de echipa de administrare a jocului și se încearcă remedierea ei. Vă rog să aveți răbdare deoarece ea va fi rezolvată cât se poate de repede .

Ne cerem scuze pentru neplăcerile create!
 

DeletedUser20539

Guest
va rog ajutor

am nevoie de un pic de ajutor

eu am un cont eminem11 pe lumea 4 si fratemio mia are unu taci si inghite lam pus pe modul de vacanta pt ca il tortura unu si acum as vrea sa am loghez pe el dar nu ma lasa se incarca un pic si ma da la pag de start
pe contu lui fratemio mai are unu pe si colorado se pe ala il lasa sa se logheze
:sad: ban nu a primit pt ca respect regulile

daca mati putea ajuta

:confused:
 

DeletedUser20539

Guest
bravo ce sa spun

mai oameni buni nimik nu se face ceva makar sa vad a ati citit:tumble:

pai ma las de joc ca nu sunt singuru ca si un coleg deameu acum are problema din asta\:sad:

:mad:
:confused:

nush ca in rimul asta ma las de el dar problema e cam am bagat bani in el

.......
 

DeletedUser14918

Guest
Am probleme de conectare nu numai cu l4,pe toate lumile pe care joc.Sunt zile cand dau www.the-west.ro si se tot incarca si dupa 2 min apare Problem loading page the connection has timed out.Iar alte dati imi intra in pagina the west si dau logare ex pe l4 si sta mult si se incarca dupa care se opreste si ramane tot in pagina de start the west.....Ce poate avea?
 

DeletedUser

Guest
Eroare.

Salutare
Dupa cum stiti in data de 12 ianuarie 2012 s-a dat o zii premium la toti :up:
Dupa ora 24:00 m-am trezit cu 66 pepite din 116 :huh:
Sa activat optiunea premium "Salariu mai mare" fara sa fac nimic:huh:
Cum sa activat daca nu am facut nimic ? :mad:
 

DeletedUser

Guest
Salutare
Dupa cum stiti in data de 12 ianuarie 2012 s-a dat o zii premium la toti :up:
Dupa ora 24:00 m-am trezit cu 66 pepite din 116 :huh:
Sa activat optiunea premium "Salariu mai mare" fara sa fac nimic:huh:
Cum sa activat daca nu am facut nimic ? :mad:

Imprejurarile sunt foarte marsave si nu ai fost lasat cu nimic de reprosat.
La sectiunea premium, unde iti alegi toate chestii pe care dai pepite, exista o rubrica speciala numita prelungire automata(sau ceva de genul). Acea rubrica, sau obtiune, este bifata, aceasta fiind setarea default. Deci daca nu ai umblat niciodata pe acolo, sau nu ai fost atent, contul premium ti se va prelungi automat. Iti recomand sa debifezi prelungirea automata daca nu vrei sa ramai cu 16 pepite peste doua saptamani.
 
Sus