Probleme de functionare Lumea 5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
e bug sau eroare de la tine de la calculator.>trimite un ticket cel mai bine
 

DeletedUser

Guest
Pietre pretioase

Aveti idee daca s-a scos misiunea Mariei cu pietrele pretioase? Conform weststats.com si tw-ajutor, misiunea este disponibila de la nivel 20. Am ajuns la 23 si tot nu apare...:(
 

DeletedUser

Guest
Azi, 25.08.2009 mi s-a intamplat in repetate randuri ca atunci cand dau la "indemnari" sa-mi dispara prima linie ( cea d ela putere ) si in locul ei sa-mi apara un nr. de skype de genu "+13031313131" ca in poza atasata.... e bug??? s-a mai intamplat cuiva ???

Mosule, e de la Skype, pe care il vad activ in fereastra de browser. Trebuie sa ii dezactivezi functia de asociere a numerelor gasite pe ecran cu numar de telefon. Skype iti vede toate numerele de pe ecran ca numere de telefon si le scoate ca fiind din diverse locatii, tari etc. E o setare in Skype, nu mai stiu cum ii zice. Cauta si vei gasi.
 

DeletedUser

Guest
eu am pierdut 4000$ dar am supravietuit ! aveam misiune prin muntii negrii
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o f mare problema ..... cand ma loghez pe lumea 5 toata lumea imi apare in patratele si se misca foarte greu .... faza e k numai pe lumea 5 ca mai am si pe alte lumi si acolo merge normal :confused: . Ma puteti ajuta sa rezolv problema k o sa cedez nervos pana la urama la cat de greu merge<3W
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o f mare problema ..... cand ma loghez pe lumea 5 toata lumea imi apare in patratele si se misca foarte greu .... faza e k numai pe lumea 5 ca mai am si pe alte lumi si acolo merge normal :confused: . Ma puteti ajuta sa rezolv problema k o sa cedez nervos pana la urama la cat de greu merge<3W

Incearca alt browser iti recomand cu caldura firefox 3.5.2
 

DeletedUser7250

Guest
Security error: Error #2048

Faceti ceva cu eroarea asta la batalia pentru forturi ca am in forumul orasului o gramada de oameni care se plang de aceasta eroare. Nu se poate conecta la server pt batalie.
 

DeletedUser

Guest
Asa da faceti mai repede sa mearga 220 de persoane plang in direct da si in reluare ! va rog refaceti repede

Bag picioarele in ea de Eroare reparatio 220 de persoane asteapta deznodamantul si voi nu puteti repara !!

Flash a raportat o eroare: "Security error: Error #2048". Posibil ca aceasta să se remedieze dacă reîncarci pagina

Edit :
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Security error: Error #2048

Faceti ceva cu eroarea asta la batalia pentru forturi ca am in forumul orasului o gramada de oameni care se plang de aceasta eroare. Nu se poate conecta la server pt batalie.

aceeasi eraore! 30 minute ... nu pot face nimic .... trebuie sa stau sa ma uit ca pr***ul ca nu pot nici sa ma misc pe harta.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
nimeni nu poate sa vada o lupta de fort, mie mi se pare o problema foarte importanta in joc, am facut un thread cu acest subiect dar a nu il vad aparand...
 

DeletedUser7994

Guest
o trecut mai mult de 24 h asa ca pot sa fac double post deci s-a rezolvat problema cu flash ca diseara este
Nume: Party Time
Puncte: 401
Bătălie în fort: Astăzi la ora 23:05
 

DeletedUser

Guest
am vrut sa intrerup munca si imi zice in fond rosu invalid request

care e problema
 

DeletedUser

Guest
ms snukie
:)


Le: cand iam dat log out mio aparut asta {"error":true,"msg":"invalid request"}
 

DeletedUser

Guest
pe lumea 5 imi apare doar imaginea caracterului si textul paginii
se intampla doar la mine?

le: s-a rezolvat
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus