Probleme de functionare Lumea 5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 5.
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.
 

DeletedUser

Guest
nu este chiar o problema de logare;nu ma gandeam ca o sa se intample ,deci nu am dovezi,desi este foarte suparator...
azi ,in timp ce munceam la fructe de padure timp de 2 ore,aveam xp 88 din 91(nivel8);dupa ce am terminat si am primit 10 puncte de xp,stupoare...tot nivel 8;am dat refresh;am si iesit de pe pagina si am intrat iar,insa xp a ramas neschimbata;ma bazam pe acest nivel si pe punctele de indemanare pe care urma sa le primesc si nu le-am mai primit ptr ca a fost uitata munca de 2 ore si energia pierduta:((.....ce se poate face?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4445

Guest
nu este chiar o problema de logare;nu ma gandeam ca o sa se intample ,deci nu am dovezi,desi este foarte suparator...
azi ,in timp ce munceam la fructe de padure timp de 2 ore,aveam xp 88 din 91(nivel8);dupa ce am terminat si am primit 10 puncte de xp,stupoare...tot nivel 8;am dat refresh;am si iesit de pe pagina si am intrat iar,insa xp a ramas neschimbata;ma bazam pe acest nivel si pe punctele de indemanare pe care urma sa le primesc si nu le-am mai primit ptr ca a fost uitata munca de 2 ore si energia pierduta:((.....ce se poate face?

mai verifica dupa aproximativ 15 minute. Toate datele referitoare la punctele de experienta si la indemanare se actualizeaza pe server la un anumit interval de timp.De aceea "ti se pare" ca nu s-a schimbat experienta.
 

DeletedUser

Guest
ieri avea in jur de 1000 $
azi nimica
nu am cumparat nimic:confused:
 

DeletedUser

Guest
ba da
i-am pierdut pe toti
ca ma m-am duelat cu un npc cu plummer

nu apartin de nici un oras
 

DeletedUser

Guest
si atunci logic sa pierzi tot cand lesini pierzi toti bani licizi
 

DeletedUser

Guest
nu iti iau dar cand lesini ori la munci pierzi toti bani lichizi
Off:Greu e
 

DeletedUser

Guest
gata m-am prins
o sa matin bine sa nu mai cad

cam scumpa lectie
 

DeletedUser

Guest
Am si eu o problema...Am facut prima misiune cu bunicul lui Waupee in care imi cerea 2 Mure 2 Fasole si 5 Zahăr. L-am facut,mi-a dat 100 de puncte de experienta si 2 puncte de indemanare.Dupa ce am incheiat misiunea am citit textul de final,in care imi spune citez: "Secvenţa de misiuni continuă după ce ai atins nivelul 17".Problema mea este urmatoarea: am level 22 si inca nu a inceput cealalta "Secventa" de misiuni.Se poate rezolva problema mea?
 

DeletedUser6410

Guest
Am si eu o problema...Am facut prima misiune cu bunicul lui Waupee in care imi cerea 2 Mure 2 Fasole si 5 Zahăr. L-am facut,mi-a dat 100 de puncte de experienta si 2 puncte de indemanare.Dupa ce am incheiat misiunea am citit textul de final,in care imi spune citez: "Secvenţa de misiuni continuă după ce ai atins nivelul 17".Problema mea este urmatoarea: am level 22 si inca nu a inceput cealalta "Secventa" de misiuni.Se poate rezolva problema mea?

din cate vad eu nu e nici o problema dupa ce ai terminat misiunea aia de la bunicul lui Waupee vei primi o misiune de la barmna in care trebuie sa muncesc ca si cowboy 6 ore
 

DeletedUser

Guest
si la level 22 de ce nu imi pot scoate punctele de atribute si indemanare?

Momentan nu imi mai da nimeni misiune
 

DeletedUser6410

Guest
si la level 22 de ce nu imi pot scoate punctele de atribute si indemanare?

Momentan nu imi mai da nimeni misiune

ca sa iti spoti scoate din punctele de munca trebuie sa ai facuta misiunea Bunicul lui Waupee

PS:misiunea ti-o aparut la lvl 14
 

DeletedUser

Guest
lol frate...ce zic eu si ce intelegi tu...ti-am spus ca de la bunicul lui waupee am primit doar o misiune...ATAT aia pe care ti-am scris-o mai sus.Alta misiune sa-mi scot punctele nu mi-a dat...decat eu sa scriu ceva si tu altceva,mai bine mi-ai verifica contul sa vezi...

Later edit Daca esti admin sau ceva de genul acesta verifica-mi contul...ca sincer nu am timp sa stau pe forum
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
wtf?

Azi, 25.08.2009 mi s-a intamplat in repetate randuri ca atunci cand dau la "indemnari" sa-mi dispara prima linie ( cea d ela putere ) si in locul ei sa-mi apara un nr. de skype de genu "+13031313131" ca in poza atasata.... e bug??? s-a mai intamplat cuiva ???
 

Atașamente

  • wtf.jpg
    wtf.jpg
    110,1 KB · Vizualizări: 45
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus