Probleme de functionare Lumea 5

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser12811

Guest
Ţintă: Fă rost de două puşti, cinci bâte şi trei batoane de dinamită.
Necesar Recompensă:
Puşcă 0/2
Bâtă 5/5 (Terminat)
Dinamită 3/3 (Terminat)


deci am cam totul in inventar, de ce nu pot termina misiunea?

Iti mai trebuie doua pusti.
 

DeletedUser

Guest
Va rog sa modificati Clasamentul celor mai buni, playerul de pe primul loc si-a sters contul, deci eliminati-l de pe lista.
Multumesc.
 

DeletedUser6410

Guest
Va rog sa modificati Clasamentul celor mai buni, playerul de pe primul loc si-a sters contul, deci eliminati-l de pe lista.
Multumesc.

Daca ai fi citit update 1.24 ai fi observat ca
- Jucătorii de nivel 99 nu vor mai fi șterși din galeria celor mai buni jucatori. Jucătorii deja șterși vor reapărea în galerie (din păcate nu pot fi restaurate informațiile despre clasa de caracter, celelalte date vor fi disponibile).

Asadar in concluzie nu va fi sters ala de acolo
 

DeletedUser

Guest
salut

cand se va face comertul intre player va rog imi ziceti<3W
 

DeletedUser

Guest
help

Buna am si eu o problema Dave...

Eu miam bagat in banca in jur de 1500$ si akum nu ii mia pot scoate e fac acuma ?<3W
 

DeletedUser

Guest
In legatura cu rana de la Coseste Pasunea

"E atât de cald ca leşini. Pierzi 2 puncte de viaţă"

Nu ar trebui "ă" ?
 

DeletedUser

Guest
Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport.


S-a schimbat serverul pentru L5?, sau problema e alta....am avut firewall dezactivat, si nici o chestie de securitate activa


Edit: Ziua urmatoare , aceiasi problema...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13517

Guest
Am o problema cu chatul(toate tinut,fort,oras)imi zice ca nu am dreptul sa conversez in camera de chat........(eu sunt primar,si capitan)
Chatul merge doar la inceput dupa logare 1 minut si daca nu vorbesc in el nu il mai pot folosi.
 

DeletedUser

Guest
can ma logez imi apare totul negru
adik doar fereastra west nu si celelalte bare
dar van numele oraselor
va rog sa faceti ceva ca nu mai pot sa fac nimic pe aceata lume din cauza asta
 

DeletedUser

Guest
aveam 15.100$ si cand am intrat peste zece minute nu mai aveam decat 14.000
nu am oras si nu munceam am intrat la venituri (banca)si nu imi arata ca am consumat 1100$
 

DeletedUser14043

Guest
dupa ce ma logez imi aprare totul in negru si nu pot sa fac nimic,va rog sa remediati
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus