Probleme de functionare Lumea 6

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am si eu o problema.......uneori cand dau la o batalie pt fort mi se incarca imaginea dar dupaia ramane blocata aratand ca tot se incarca...daca ies de pe cont sau dau refresh la pagina imi scrie rosu sus ''servero no response''.....si asta mi sa intamplat de multe ori...uneori mi se intampla alteori nu....de ce???se mai intampla si la altii asta sau e o problema de la mine??
 

DeletedUser

Guest
mie mi se blocheaza chat-ul si nu se vede nmk da 20 de refresh-uri si tot nu mere catodata mi se aprinde inainte de batalie sau in timpul bataliei si mi se inytampla si cand nusunt la vro batalie:((
 

DeletedUser

Guest
fac cu chrome googel si am facut si cu mozzilla si explorer da mereu cv ce nu mergea la mozzilla si la internet mergea pe chrome si acum numa chrome folosesc acumvad ca mere va tin la curent
 

DeletedUser9482

Guest
Nu pot sa ma conectez la luptele de fort...intru ma pozitionez dar cand sa inceapa lupta scrie asta:"Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport."
Ce pot face ca nu inteleg...adik am scos firewall de la windows...am bagat netu direct in laptop nu prin router si tot nu merge...am dat restart,am dat clear la cookie...ce altcva pot sa mai fac ca ma dispera!
 

DeletedUser

Guest
Nu pot sa ma conectez la luptele de fort...intru ma pozitionez dar cand sa inceapa lupta scrie asta:"Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport."
Ce pot face ca nu inteleg...adik am scos firewall de la windows...am bagat netu direct in laptop nu prin router si tot nu merge...am dat restart,am dat clear la cookie...ce altcva pot sa mai fac ca ma dispera!

Hmm:-? .. sa trimiti un tichet la suport? Te-ai asigurat ca cele doua porturi nu sunt blocate de catre firewall?
 

DeletedUser10287

Guest
Nu merge chatul nici al orasului nici al fortului ... am setat alta tema la batalia de fort am dat un refresh si a disparut chatu ....
 

DeletedUser

Guest
M-am inscris la o batalie pt fort dar nu am fost selectat (mi s-a spus ca nu am ajuns si ca locurile au fost ocupate). Totusi, nu ma pot duela acum ... oricum incerc imi spune ca duelul e imposibil pt 48 de ore.
 

DeletedUser

Guest
uite bani, nu e bani

mi s-a intamplat azi acum a 2 oara sa imi dispara bani cash care ii aveam asupra mea, dupa ce am facut primu duel am terminat, iar al doilea am lesinat si mi-au disparut si bani care ii facusem dupa munca depusa la pluta de lemn. prima oara mi-a disparut cam 1200 si a doua oara cam 300 sau mai putzin nu stiu sigur.si nici macar bani care eam castigat in urma la duel nu imi apar.astept si eu raspuns daca se poate





acum din nou mi-au disparut bani vreau si eu o explicatie, cum naiba deja am ajuns la a 3 oara deci nu mai suport
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser16168

Guest
Problema la piata

Salut,am si eu o problema la piata,am vandut pantofi de sarlatan si papion de lux si nu imi apare varianta pentru a ridica banii.va rog faceti ceva
 

DeletedUser

Guest
ce ma fac

cand intru apare :
Cont închis

Nu deschideţi reclamaţii în forum!
Motivul închis: Tentativa spargere cont/Multiaccount
Banul este permanent. Nu va fi ridicat automat.
» Contestă închiderea contului (Vă rugăm să vă motivaţi cererea de redeschidere)
Si ce fac cu asta ca la nici un cont si nici de la prieteni nu merge
 

DeletedUser6410

Guest
cand intru apare :
Cont închis

Nu deschideţi reclamaţii în forum!
Motivul închis: Tentativa spargere cont/Multiaccount
Banul este permanent. Nu va fi ridicat automat.
» Contestă închiderea contului (Vă rugăm să vă motivaţi cererea de redeschidere)
Si ce fac cu asta ca la nici un cont si nici de la prieteni nu merge

Ai fost banat ce e asa de greu de inteles :) in concluzie numai poti intra pe cont
 

DeletedUser

Guest
In inventar eram imbracat, la profil ma arata fara haine: http://img703.imageshack.us/i/bugti.jpg/(scuzati ca e tastatura pe inventar, dar nu merge butonul de pe tastatura, asa ca am folosit on-screen-keyboard)

Uşor, dacă dai de mai multe ori click pe tine aşa apare, de exemplu scrie-ţi numele unui om la profil, îl cauţi în clasament, apoi dai iar în clasament pe tine la profil şi dai click pe numele lui, rezultat.. fără haine
 

DeletedUser11026

Guest
am intrat azi la pranz am dat comenzi de munca iar dupa ce am intrat din nou in locul muncilor imi apre un dreptunghi negru,harta e neagra si singurul buton ce functioneaza e cel de logout.am dat logout-login,restart la pc si nimic..pe celelalte lumi imi merge normal..si inca ceva,la adresa la sfirsit dupa game.php mai apare asta:?noga=1
 

DeletedUser

Guest
Vreau sa cer si eu parerea altor jucatori cu privire la urmatoarea speta :

Ma aflam intr-un oras, nu dau nume, si am dat trei comenzi, prima somn in respectivul oras, pe urma duel asupra unui player din respectivul oras si pe urma iar somn in acelasi oras. Vreau sa specific faptul ca playerul duelat se afla si el in oras dar nu la somn. Am intrerupt prima comanda de somn si am dat curs duelului. Dupa ce s-a dat duelul am constatat ca un alt player din acelasi oras care se afla la somn initial, m-a provocat si el la duel. Cum s-a putut ca in intervalul de 10 minute , cat a durat duelul, sa fiu duelat de un alt jucator atata timp cat comenzile au fost consecutive ? Consider ca intre comanda mea de a intrerupe duelul si comanda lui de a da duel, sigur au trecut cateva secunde.
Culmea ironiei este ca, nu mi s-a intamplat o singura data, ci de mai multe ori acest lucru. As vrea si eu o explicatie plauzibila in acest sens.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus