Probleme de functionare Lumea 8

DeletedUser

Guest
Deci aparatori au 11 oameni online....sunt curios un print de la aparatori sa vedem noi cati avem :))
 

DeletedUser

Guest
Bătălia pentru Gunslingers

263 Puncte de experienţă.

Vizualizează raportul bătăliei pentru fort.

Multumesc:mad:
 

DeletedUser10607

Guest
Bătălia pentru Gunslingers
Puncte de experienţă 258 Puncte de experienţă.
Rană Alergi înspre inamici - îţi dai seama că eşti singur iar inamicii sunt mai mulţi. Pierzi 810 puncte de viaţă.
Leşin Punctele de viaţă au ajuns la 0. Ai leşinat. Când te trezeşti te afli într-o cameră de hotel.În timpul bătăliei ai pierdut toţi banii. Nu mai ai nici energie, tot ce îţi doreşti e să dormi.

Thx Inno .! :-j
 

DeletedUser12739

Guest
Am depus un ticket la support si am primit raspunsul de mai jos:


Intrebam in ticket daca e o eroare a jocului sau o eroare din de browser.
Tot la Gunslingers am patit-o. Si nu ma asteptam la un raspuns atat de rapid.

2.8.Este interzisa postarea discutiilor purtate cu membrii echipei de suport (ticketele) fara acordul scris al adminului respectiv.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Domle dar noi in joc cine ne da 10.000$ am pierdut si ocazia sa luam fortul?Dumnezeu cu mila.
 

DeletedUser

Guest
puteti va rog sa rezolvati problema cu forturile
pe mine nu ma lasa sa intru sa ma lupt
 

DeletedUser

Guest
stati linistiti.... cred ca va aduceti aminte.. aceeasi problema a fost si pe arizona cu cateva zile un urma... cred ca isi va reveni in jur de 22 :) <3W
 

DeletedUser12402

Guest
O problema cu chatul...Nu apare...Sper sa se rezolve cat mai repede...
<3W
 

DeletedUser

Guest
este problema si cu incarcatul harti la fort. cand ma duc la fort si vreau sa imi aleg o pozitie nu pot pt ca imi apare un scris rosu :mad: eroare de servar si harta nu se incarca. va rog frumos rezolvatio repede

va multumesc pt ca mati ascultat<3W<3W<3W
 

DeletedUser

Guest
nici la mine nu merge si la toti colegi din oras. deci cred ca ar trebui sa rezolvati cumva...
 

DeletedUser

Guest
eu am o problema... chiar acum la ora 18.51 data 24.08.2010 nu vad chatul orasului..e de la mine sau de la server??am mai vb cu un prieten la telefon si are si el aceeasi problema
 

DeletedUser

Guest
Citeste mai sus si afli, e de la server.

Dar atunci de ce unora le merge, iar altora nu? Acum o ora si ceva am avut o batalie la care nici eu nu stiu cum am participat deoarece nu m=-am putut pozitiona... In fine, ideea era ca atacatorii au castigat batalia deoarece au capturat steagul , deci inseamna ca ei nu au avut nici o problema cu "aceste erori"...
 

DeletedUser

Guest
daca te uiti la raport iti arata acolo cati au fost on line la batalia respectiva.
din cate stiu inca nu merge la nimeni pe L8
 

DeletedUser

Guest
nu merge la nimeni te pozitioneaza automat serverul si ai tinta pusa pe steag.Deci toata lumea merge la steag
 

DeletedUser10369

Guest
nu imi apar ceilalti jucatori la fort , este vorba de fort aura , ce sa fac e de la mn sau de la server?
 
Sus