Probleme de functionare Lumea 8

DeletedUser

Guest
Am si eu o problema...poate o fi de la mine dar de 2 zile nu pot face niciun duel...De ce ? Uitati:
Print 1
Print 2
Print 3
Print 4

Aceste printuri sunt de la mai multe orase nu doar de la 1 , stie cineva :confused: ?
 

DeletedUser

Guest
Da , tocmai acum am vorbit cu un coleg de level 92 si mi-a zis ca-s lesinat..., ca aici vazusem ca nu raspunde nimeni..:D.
Puteti inchide topicul
 

DeletedUser

Guest
Eroare

Pe L8 si poate si pe celelalte lumi este o problema la recrutare pt fort. Daca locurile nu au fost ocupate toate si au ramas cativa care au primit X la examinare, acestia intra la batalie. Normal ar trebui ca acestia sa nu intre deloc, oricare ar fi situatia. E un dezavantaj, acestia pot fi spioni sau ceva de genul, si nu e corect pt confederati.

PS: Sper sa se faca ceva.

<3W
 

DeletedUser11101

Guest
Daca locurile nu sunt ocupate chiar daca primesc x ei tot intra...asa este de ceva vreme .. nu este nici un bug..
Lumea 4 functioneaza foarte bine :)
 

DeletedUser

Guest
e culmea frate acuma sa mutat pe lumea 8?

iara nu putem vedea chatu?
si mai eram si in batalie?
 

DeletedUser

Guest
chiar in momentul cand a inceput lupta in fort
este culmeaaaaaaaaa.:mad:
 

DeletedUser

Guest
poate va ganditi si voi si faceti ceva in legatura cu problemele astea
in ultimul timp numai asa se intampla
nu merg serverele tocmai la lupte
 

DeletedUser

Guest
nu inteleg care e problema ca a cazut chatul acu 1-2 ani nu era chat si nu s-a plans nimeni acum va plangeti ca cine stie ce s-a intamplat cei care joaca de ceva timp TW stiu cum era fara chat ... si toti ne jucam fara probleme dar acum a disparut chat 3-4 zile si deja e prapad
 

DeletedUser10847

Guest
La mine nu se incarca harta de fiecare data, patesc asta de 2 zile, va rog spuneti-mi si mie ce sa fac? la celelalte lumi merge normal...
 

DeletedUser

Guest
Nu se mai incarca harta pe nicio lume pe care joc iarasi probleme.Doamne inno ne sucesc capu astia:)
 

DeletedUser8396

Guest
Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport.
omfg !
 
Sus