Probleme de functionare Lumea 8

DeletedUser

Guest
Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport.
omfg !

La fel si pe l6 ...
 

DeletedUser

Guest
daca hartile nu se vor incarca atacatorii au cele mai mari sanse de izbanda in aceste conditii,daca pun atacatorii tinta pe steag lupta e decisa in favoarea atacatorilor....
 

DeletedUser

Guest
Domnule Dave si restul adminilor va rog sa presati inno sa rezolve problema.Noi dorim un joc fara probleme.Deja suntem indignati.
 

DeletedUser

Guest
cand ma loghez pe L8 harta e neagra complet si toate butoanele (cu exceptia celor pentru forum si logout sunt inactive) :(:confused:
EDIT:cand apas butonul pentru forum, acesta se deschide in tab-ul pentru L8, in loc sa se deschida alt tab
Pe celelalte lumi nu-i nici o problema...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
cum e posibil???

poate cineva sa-mi explice cum pot fi atacat si duelat de alti jucatori daca nu fac parte din oras, am patit aceasi problema si pe L5.
Va rog sa-mi raspunda cineva
 

lord ion

West Marshal
poate cineva sa-mi explice cum pot fi atacat si duelat de alti jucatori daca nu fac parte din oras, am patit aceasi problema si pe L5.
Va rog sa-mi raspunda cineva

ai deschis cumva calendarul la o data care nu corespundea cu cea inscrisa acolo ?
daca da, atunci s-a pus o recompensa pe capul tau, si poti fi duelat.
 

DeletedUser

Guest
este adevarat

ai deschis cumva calendarul la o data care nu corespundea cu cea inscrisa acolo ?
daca da, atunci s-a pus o recompensa pe capul tau, si poti fi duelat.

nu am stiut ... si cat va tine faza asta sa pot fi duelat????
 

DeletedUser5540

Guest
Bth4b.png


imi tot apare imaginea aceea verde cu lima-city. apare numai la inventar...


imi apare si pe lumea 8
 

DeletedUser

Guest
pato25

incerc de 20 de min sa ma loghez si nu reusesc
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
logare lumea 8

in data de 24/12/2010 incepand de la ora 8 dimineata ( atunci am observat ) nu ma pot loga in lumea 8. sunt ceva probleme ??

Specific ca nu da vreun mesaj de eroare... la 3 sec dupa ce introduc credentialele de logare ma aduce inapoi pe pagina de logare
 

DeletedUser

Guest
cum e spamu?....merge..xD...pato tu ai deja 2 posturi in acest topic...
 
Sus