Probleme de functionare Lumea 8

DeletedUser

Guest
asta-i viata... nu cred ca aparatorii au putut intra si atacatorii nu;) sau invers nimeni nu a putit intra la bataliile pt fort... asa ca cei care au pierdut au pierdut pe drept:P
 

DeletedUser9950

Guest
nu mi se pare corect noi am castigat fortul celor din royal fara ca ei sa se poata apara
normal si logic ar fi ca admini sa inapoieze fortul propietarilor
 

DeletedUser10847

Guest
nu mi se pare corect noi am castigat fortul celor din royal fara ca ei sa se poata apara
normal si logic ar fi ca admini sa inapoieze fortul propietarilor

la royal am fost si eu in aparare... ma pozitionasem pe turn, cum avea sa plec de acolo cand am fost on???
 

DeletedUser9993

Guest
Problema: nu ma pot vedea la lupta de fort.
# Selectează-ţi poziţia ţintă făcând din nou click pe hartă.
# Mută-ţi poziţia cum doreşti.
sunt inactive, gri.
E frustrant sa pierzi o groaza de timp pe drum catre o batalie de fort, ca acolo sa te trezesti ca esti inutil, intrucat nu iti vezi pozitia, mergi orbeste.
Am incercat 3 browsere, la toate e aceeasi problema. Nu stiu pe alta lume daca e la fel.
Aveti idee ce se intampla, ati mai patit asemenea?
Multumesc.
 

DeletedUser

Guest
Astazi de la ora 21:00 Forumul din josul paginii nu mai functioneaza... am schimbat si browser-ul si am si asteptat... nu fuctioneaza ... Pe arizona de exemplu imi merge...Cel mai grav este ca maine am batalie si nu pot sa ma pozitionez pe harta ca nu mi se incarca!!! Imi da eroarea Server error not response...Ajutatima va rog!


Cu respect razbunatorul94<3W<3W<3W

E din cauza conexiunii de internet.
 

DeletedUser

Guest
Cand se poate rezolva.Va rog 400 de oameni la fort e batalie mare.Va rog.Nu vedem chatu si apare server error
 

DeletedUser

Guest
Iara aceeasi problema??

Si pe lumea 8?

De pe lumea 7 s-a mutat pe lumea 8....mai eram si la FORT!

400 de oamenii vorba lui petr1shor!
 

DeletedUser

Guest
FOARTE FRUMOS,astepti 1 zi intreaga lupta si cand incepe dispare si chatul si nu incarca nici harta
 

DeletedUser

Guest
...

Toata ziua au avut loc astfel de probleme si nimeni nu vine cu un raspuns sau cu o lamurire... Macar sa zica si ei "au cazut serverele, nu mai avem ce face" nu sa ne tina o zi intreaga fara nici un raspuns :mad:
 

DeletedUser

Guest
Daca nu se repara si se mai zvoneste ca merge la aparatori.Atunci cer daune morale.10.000 aruncati in vant...
Si 222 de oameni inscrisi in atac
 

DeletedUser

Guest
Daca nu se repara si se mai zvoneste ca merge la aparatori.Atunci cer daune morale.10.000 aruncati in vant...
Si 222 de oameni inscrisi in atac

tare faza cu daune morale
cum se face ca nu este prima data cand aceleasi persoane beneficiaza de "problemele astea tehnice"
 

DeletedUser

Guest
Daca nu se repara si se mai zvoneste ca merge la aparatori.Atunci cer daune morale.10.000 aruncati in vant...
Si 222 de oameni inscrisi in atac

Adevarul e ca suntem multi la fortul asta si nu ne baga nimeni in seama...

tare faza cu daune morale
cum se face ca nu este prima data cand aceleasi persoane beneficiaza de "problemele astea tehnice"

sa nu ne pripim totusi la comentarii de genul asta...asteptam raspunsul celor responsabili de treaba asta
 

DeletedUser

Guest
mai nou se pare ca aparatori nu au probleme tehnice,se schimba cum vreau ei
 

DeletedUser10211

Guest
imi vine sa urlu de disperare ;))
lolthebest.png
 

DeletedUser

Guest
Haideti, gata...ne mutam la saloon, ca am inceput sa spamuim deja aici!
 
Sus