Probleme de functionare Lumea 8

DeletedUser13223

Guest
ce vrei frate mi.am luat premium si aku nu pot sa intru
zi uh e corect??

in primu rand invata sa scrii coerent fara onomatopee idioate si sa ii iei pe altii la per-tu ca si cum ai sti tu cine sunt
cat despre l8 nici la mine merge si gata! bagati vacanta si la multi ani!
 

DeletedUser

Guest
De vreo 2 zile luptele din forturi ne'au lasat cu ochii in soare... Participam offline precum chiorii. Zau ca e trist... Aproape mai trist decat sa iei medalia de Craciun undeva prin Ianuarie (cum probabil se va intampla pe unele dintre servere).
 

DeletedUser

Guest
buna, am un mucitor de lv 47, am facut misiunile specifice clasei si am ajuns la decizii, dar nu mi-a aparut decat deciziile 1 si 2, iar eu vroiam sa o fac pe a 3-a
este un bug sau altceva?
 

DeletedUser

Guest
scrieti corect(ca admini ar trebui sa stiti ) , ce e aia : "Lumea 8 nu va fi disponibila pentru aproximativ 5 ore minute
 

DeletedUser

Guest
Si nu mai suport sa-mi zik intr-una EROARE FATALA LUME INDISPONIBILA
 

DeletedUser6410

Guest
scrieti corect(ca admini ar trebui sa stiti ) , ce e aia : "Lumea 8 nu va fi disponibila pentru aproximativ 5 ore minute

Este scris destulde corect :) prin acest mesaj ei vor sa spuna ca aceata lume nu poate fi disponibila intre 5(minute)-5 ore
 

DeletedUser13223

Guest
Eorare batalie FORT!!!!

Nu s-a putut stabili conexiunea cu serverul. Te rugăm să te asiguri că porturile de reţea 1582 şi 1028 nu au fost blocate de un firewall sau de router. Dacă eşti sigur că nu este cazul, te rugăm să te adresezi serviciului de suport.

CAND DATI DRUMU la batalii???? ca a trecut sarbatoarea !!!!????
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Ultima misiune

Joc pe L8 si nu mi-a aparut ultima misiune in care da sania si nici noile misiuni! Pe cand alti jucatori de pe L8 le-au primit. Va rog sa ma ajutati si sa rezolvati problema. Multumesc anticipat!

PS:Sper ca se va rezolva pana maine.
:(:(:(
 

DeletedUser

Guest
Joc pe L8 si nu mi-a aparut ultima misiune in care da sania si nici noile misiuni! Pe cand alti jucatori de pe L8 le-au primit. Va rog sa ma ajutati si sa rezolvati problema. Multumesc anticipat!

PS:Sper ca se va rezolva pana maine.
:(:(:(

Si eu am problema asta pe toate lumile care joc!numai ca aia cu sania am facut-o
 

DeletedUser

Guest
Nimic...

Se face luna si situatia este aceeasi. Forturile nu functioneaza si nu am vazut nici un anunt care sa motiveze serios aceasta problema. Asta este lipsa crasa de respect pentru noi jucatorii. DEZACTIVATI MODULUL DE FORTURI PANA LA REMEDIERE!!!
 

DeletedUser

Guest
Pana la urma in halu asta am ajuns?,din cate vad harta nu merge decat pe lumea8 e aproape o luna daca nu mai bine decand nu merge
 

DeletedUser

Guest
De INAINTE DE UPDATE NU MERGE!! INNO NU AVETI RESPECT VA DOAREN COT DE NOI ,NUMAI SA LUATI BANI DE PE NOI.. RUSINEEEEE!!!!!!!!!!!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Sarlatan

Salut... de cateva zile mi-a disparut de pe harta munca de sarlatan... si acum nu mai pot sa fac nici misiunea cu domnul charlton si nici aia cu sabia de aur... ce sa fac? mai astept? o sa reapara?
 
Sus