Probleme de functionare Lumea 8

DeletedUser15513

Guest
pai asta nu e o problema ai facut re-skill si nu ai destule puncte de munca pentru acele munci si din acea cauza ti-au disparut de pe harta, trebuie sa bagi din nou puncte pentru acele munci si o sa reapara daca nu bagi puncte pentru muncile acelea poti astepta 10 ani si tot nu o sa reapara
 

DeletedUser13096

Guest
Mie nu imi apare misiunea pt setul de incepator . Nu ca as avea nevoie prea mare de el :D dar il vand si din bani mai mut niste puncte de indemanare .
 

DeletedUser

Guest
pe NET, Lumea 8 a trecut demult la 1 ora ca limita timp de munca. Pe RO, limita a ramas tot la 2 ore, ca inainte. Cand se va trece si aici (pe lumea 8 RO) la limita de 1 ora, ca pe lumile 9 (Arizona) - 10 (Bufallo) -11 (Colorado) de pe RO?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
dsadik.png


dc nu pot sa le dau dueluri??:mad:
 

DeletedUser

Guest
Pentru activitate primești:
142 Puncte de experienţă
Loghează-te și mâine pentru un nou bonus!

imi apare asa ceva dar cand dau OK se blocheaza si trebuie sa reintru din nou pe joc...si se pierd si acele pct de experienta...
nu e prima data cand patesc asa ceva...astept un raspuns
va multumesc ..

P.S. am uitat sa va spun e pe L8 sau ARIZONA si nu apare decat o singura data la inceput...
 

DeletedUser6410

Guest
Pentru activitate primești:
142 Puncte de experienţă
Loghează-te și mâine pentru un nou bonus!

imi apare asa ceva dar cand dau OK se blocheaza si trebuie sa reintru din nou pe joc...si se pierd si acele pct de experienta...
nu e prima data cand patesc asa ceva...astept un raspuns
va multumesc ..

Punctule nu se pierd ele sunt deja adaugate inainte sa dai tu OK
 

DeletedUser

Guest
nu pot iesi de la masa de poker de cateve zile !
cred ca s-a blocat !!!
 

DeletedUser

Guest
bug2ye.png

desi face parte din setul de incepator toporasul nu este luat in considerare cand se calculeaza bonosul
rog remedierea cat mai rapida
 

DeletedUser

Guest
noul ubdate introdus pe lumea 8 are un bug,in ziua cand au fost bagate aceste ubdate-uri am trecut de la level 84 la 85.nu am primit punctele de indemanare nici la ora actuala,va rog frumos sa remediati aceasta problema si daca se poate sa-mi primesc punctele.
 

DeletedUser19723

Guest
chat

dupa ce a intrat updateul nu imi mai merge chatul pe alianta
 

DeletedUser19723

Guest
chat

va rog sa rezolvati cat mai repede problema cu chatul
 

DeletedUser

Guest
Am o problema ,am gasit sa cumpar cureaua lu al swarengen si nu a pus pret direct de cumpara si de licitare ,incerc sa dau mai mult , zice ca nu pot licita peste ,incerc mai putin zice ca este mai putin ,daca dau acelasi pret zice ca cineva a licitatat inainte mea ,ce sa-i fac ?
 

DeletedUser2041

Guest
Am o problema ,am gasit sa cumpar cureaua lu al swarengen si nu a pus pret direct de cumpara si de licitare ,incerc sa dau mai mult , zice ca nu pot licita peste ,incerc mai putin zice ca este mai putin ,daca dau acelasi pret zice ca cineva a licitatat inainte mea ,ce sa-i fac ?

Nu ai ce sa faci. Pretul licitat este pretul maxim admis.
 

DeletedUser19723

Guest
Am si eu o problema.
Ieri am invitat niste prieteni sa joace the west cu ajutorul linkului de la invita prieteni.Totul a mers binisor s-au logat au facut lvl,am primit puncte de prietenie, unii din pacate s-au lasat repede...
Astazi am mai invitat cativa tot cu linkul s-au logat au facut lvl dar nu am primit puncte de prietenie:confused:
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2041

Guest
Sus