Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
piata merge, negustorul ambulant merge, numai seturile nu merg
 

DeletedUser

Guest
Mai fratilor dar ce faceti?

stam si asteptam la runda a 17-zea de 30 de minute sa inceapa,, cand mai sunt 2-3 minute o ia iar de la capat, mai baga 5 minute
 

DeletedUser12446

Guest
misiuni

De cateva zile il caut pe Steve Chuck (pentru o misiune) dar nu gasesc la impartitorul de misiuni decat un oras fantoma si o poiana.
 

DeletedUser

Guest
Problema urgenta.

Bătălia pentru fort începe: LB-South-West Elite (nou) Privat Astăzi la ora 21:06
Bătălia pentru fort începe: LB-South-West Elite (nou) Privat Astăzi la ora 21:03
Bătălia pentru fort începe: LB-South-West Elite (nou) Privat Astăzi la ora 21:01
Bătălia pentru fort începe: LB-South-West Elite (nou) Privat Astăzi la ora 20:58
Bătălia pentru fort începe: LB-South-West Elite (nou) Privat Astăzi la ora 20:56
Bătălia pentru fort începe: LB-South-West Elite (nou) Privat Astăzi la ora 20:55

Ce se intampla !?
 

DeletedUser3923

Guest
ce are serverul?
cand e o lupta de fort sau cand sunt mai multzi on pur si simplu nu mai merge nimic
ex:nu se mai incarca harta de lupta a forturilor,chatul,manevra,etc.

foarte naspa fratilor...iti propui sa fi on la o lupta de fort si nu se incarca harta sau nu potzi vorbii cu altzii:|
 

DeletedUser8160

Guest
Faceti va rog eu ceva cu luptele astea de fort,stiti de problema dar macar ati incercat sa o rezolvati ?

Subiect Restricţii de acces Trimis
Bătălia pentru fort începe: Alba - CETATE- (nou) Privat Astăzi la ora 21:50
Bătălia pentru fort începe: Alba - CETATE- (nou) Privat Astăzi la ora 21:46
Bătălia pentru fort începe: Alba - CETATE- (nou) Privat Astăzi la ora 21:42
Bătălia pentru fort începe: Alba - CETATE- Privat Astăzi la ora 21:40
Bătălia pentru fort începe: Alba - CETATE- (nou) Privat Astăzi la ora 21:37
Bătălia pentru fort începe: Alba - CETATE- (nou) Privat Astăzi la ora 21:33
Bătălia pentru fort începe: Alba - CETATE- Privat Astăzi la ora 21:30


Incep sa ma plictisesc...
 

DeletedUser

Guest
Important

Eu am dat 1500$ ca sa fac o lupta pentru fort.Ma bucuram ca suntem multi si ca putem castiga...si dintr-o data nu mai merge!!!!!!!!!!Asta inseamna ca am dat degeaba banii!Imi place The West dar totusi daca nu rezolvati problema MA LAS DE JOC :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
ba frate nu mai suport 502 bad gateway asta...ne dispera...faceti si voi ceva sa-l reparati.
 

DeletedUser

Guest
Fac o licitatie pentru Jobenul lui Licoln(ca sa il cumpar),astazi pe la ora 07:12,iar acuma nu imi mai apare la piata,in oras!:mad:
Ce s-a intamplat?
 

DeletedUser13223

Guest
eroare [502 Bad Gateway], nu e anuntat nmk, ce e de facut? peste tot face asa
 

DeletedUser

Guest
Sal

Ba mie numi mai merge sa intru pe the west zice bad gadwai de ce?:confused:
 
Sus