Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser10287

Guest
Am o problema grava. Comert e la 5 minute de mn dar cand dau sa merg acolo imi arata ca dureaza 13 ore drumu cum naiba ca nu e nici la 10 minute de mn si imi arata ca ajunge in 13 ore asta e culmea un admin sa imi zica ce e de facut va rog :)

EDIT: AM SI IMAGINE

errorjl.jpg


Rezolvati rpd ca numai pe Arizona imi face asa si nu stau 13 ore sa ajung undeva diseara am batalie la fort si nu ajung la timp ca deja ma inerveaza nici un admin nu se implica?

Mda alarma falsa am dat refresh si a mers
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
si eu am patzit la fel.mi se modifica timpul de munca/somn dar imi si apar sau dispar din misiuni.am dat refresh si tot degeaba.
 

DeletedUser12964

Guest
problema

salut am si eu o mica problema
vreau sa vorbesc pe chatul orasului dar nimeni nu vede ce scriu eu
eu vad ce ei scriu pe chat
stie cineva din ce cauza?
 

DeletedUser

Guest
inainte sa se faca arizona, jucatori intrau pe umea 2 sau 3 sau4 sau 5...etc...acum toti intra pe arizona...e supra incarcata
 

DeletedUser

Guest
Mutat bani in trezoreria personala

Sunt in orasul meu, incerc sa depun bani in trezorerie si imi apare mereu mesajul: "Trebuie sa te afli in orasul tau!". Pai SUNT in orasul meu si degeaba.
Cum trebuie procedat? Multumesc
 

DeletedUser

Guest
Sigur esti in oras sau calatoresti spre el?
Dai Refresh de mai multe ori....
 

DeletedUser

Guest
Sunt in orasul meu, incerc sa depun bani in trezorerie si imi apare mereu mesajul: "Trebuie sa te afli in orasul tau!". Pai SUNT in orasul meu si degeaba.
Cum trebuie procedat? Multumesc

Defapt trebuie sa te aflii in el, adica caracterul tau sa fie in oras, in interiorul orasului, unde este el pozitionat nu trebuie sa apartii orasului tau. Indreaptate catre orasul tau si vei putea depune banii.
 

DeletedUser

Guest
chat oras

nu apare chat-ul orasului si nici nu se vede cine este on...
 

DeletedUser

Guest
re chat..

si mie mi se intampla la fel.. intru pe arizona, dar imi arata ca inca se conecteaza si nu apare chatul sau orasul si membrii sai in partea de jos.. pe celelalte lumi merge f bine totul. De asemenea nu merge nici sa fac vreo recrutare la forturi !!!! se face vreun update acum sau ce se intampla?
 

DeletedUser

Guest
chat

Nu merge chatul de pe la 12:00 SI nu se incarca medaliile unor jucatori, sigur au, doar le-am vazut, dar nu se incarca.
 

DeletedUser

Guest
si mie mi se intampla la fel.. intru pe arizona, dar imi arata ca inca se conecteaza si nu apare chatul sau orasul si membrii sai in partea de jos.. pe celelalte lumi merge f bine totul. De asemenea nu merge nici sa fac vreo recrutare la forturi !!!! se face vreun update acum sau ce se intampla?

Aceeasi problema o am si eu iar cand dau sa ma conecte la fort sta ce sta si apare o eroare...:mad:
 

DeletedUser12402

Guest
Si mie la fel...Nici medaliile si nici chatul orasului...Dau refresh,sterg istoricul si dau si restart la calculator dar tot nu merge...
<3W
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Rog un admin sa rezolve problema!
Va rog frumos!
Diseara am de cucerit un fort si nu vreau sa pierd banii de geaba!
E fort mare!

Respect!
 

DeletedUser

Guest
problema cu chatul o am si eu se ocupa cineva va rog ... nu imi pasa de medalii nu mia pasat niciodata cu atat mai putin sa vad ce medalii are x si y
 

DeletedUser

Guest
<3W

ciao sasuke....


va rugam mult rezolvati problema!!!

avem forturi de aparat/atacat
 

DeletedUser2948

Guest
Rog un admin sa rezolve problema!
Va rog frumos!
Diseara am de cucerit un fort si nu vreau sa pierd banii de geaba!
E fort mare!

Respect!

:)) Mda...

Eu pun pariu ca nu il cuceriti. De ce? Pentru ca voi tot atacati si cereti ajutor, dar cand va cer altii ajutor nici nu trimiteti 1 OM macar la fort, doar de forma.:-j

Cat despre eroare: nu cred ca adminii pot sa rezolve astea. Doar un tehnician innogames.:-?
 

DeletedUser

Guest
:)) Mda...

Eu pun pariu ca nu il cuceriti. De ce? Pentru ca voi tot atacati si cereti ajutor, dar cand va cer altii ajutor nici nu trimiteti 1 OM macar la fort, doar de forma.:-j

Cat despre eroare: nu cred ca adminii pot sa rezolve astea. Doar un tehnician innogames.:-?

eu trimit cate 2-3 telegrame in oras!
daca ei nu vin nu am ce sa le fac... chiar imi pare rau...
asta este
 

DeletedUser

Guest
nu vin ei la forturile noastre dar la ale altora... au fost doar 10 de la mine din oras la fortul pe care l-am cucerit prima data!
 
Sus