Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
Fratilor ! am cumparat un colier indian de 300 $ si aveam 501 si am ramas cu 1 dolar ! ce se intampla ?
 

DeletedUser

Guest
eu ampatit altceva. am lucrat vreo 10 ore la ridica stalpi de telegraf si am primit 5 role de sarma care imi erau necesare sa imi termin o misiune si ....surpriza....cand m-am uitat in inventar aveamdoar 2 role....nu aminteles deloc de ce dar asta este , oricum eu am sters raportele ca nu imi place sa fac colectie dar daca se mai intampla am am sa raportez mai departe.
 

DeletedUser

Guest
cand vreau sa ma duc sa sterg pantofi sunt lang el imi da 3h si 30 min si dau sa muncesc pt 5 min :confused::confused:???
 

Elmer Fudd

Rabbit Killer
Va sugerez sa postati numai probleme de functionare, nu tot soiul de aberatii. Deja incep sa sanctionez posturile aiurea facute aici.

Btw, se lucreaza pe servere si lumea poate fi indisponibila cateva minute din cand in cand... asta ca sa nu sariti cu postari.
 

DeletedUser

Guest
La ce se lucraza?Ca eu trebuie sa intru!

P.S.:scuze daca am facut off-topic
 

DeletedUser

Guest
.

si inca ceva:: am dat la munca de cules tutun si era foarte aproape de mine si mi-a dat::timp de calatorie:8 ore
DE CE?:eek::eek::confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
da ma da afara da errore ... ca sa terminat..... si bla bla ce are?
 

DeletedUser

Guest
Da , de azi dimineatza am tot incercat sa intru si nu imi permite serverul :|
 

DeletedUser10287

Guest
Pai am intrat si eu am stat ceva timp si dupa a aparut asta

eroaret.jpg


Dar la ce se lucreaza? :) :)

EDIT: Acu merge
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Pai, si ce scrie pe ecranul lui ?!
Lumea nu este disponibila!
 

DeletedUser

Guest
am o problema... inainte de orice batalie la fort imi da eroare si nu mi se incarca harta de la fort... imi puteti da un sfat va rog in legatura cu ce as putea face :d <3W
 

DeletedUser

Guest
Contestatii

Am primit ban pe contul de pe lumea 9, si cand am vrut sa contestez, m-a trimis la Suport, pe care insa n-am cum sa-l accesez deoarece am contul banat.

Deci pana la urma cum contestezi daca ti-a fost banat contul?
 

DeletedUser2948

Guest
Am intrat pe forumul comun si pac:

ReferenceError: AjaxWindow is not defined

Am dat refresh. NIMIC... Am dat logout si din nou ReferenceError: AjaxWindow is not defined. Am intrat pe the-west.ro sa ma loghez iar. Am dat Login si cand am apsat pe Arizona, ghici ce mi-a dat? ReferenceError: AjaxWindow is not defined. :))
 
Sus