Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser

Guest
La ce se lucreaza ma ???


Mie nu imi merge nici o lume , adica nici un the-west nu merge nici the-west.ro nici .es nici .it nici .net



De ce ????
 

DeletedUser

Guest
buna

pot sa stiu si eu de ce playeri de lvl 48 au arme de lvl 55?
 

DeletedUser

Guest
pot sa stiu si eu de ce playeri de lvl 48 au arme de lvl 55?

Pentru ca sunt soldati si au si premium.
Bonusul soldatului scade nivelul armei cu 3 lvl X 2 bonusul CP=48+6=54...?
Sigur nu ai gresit?
Sau da-mi un pm cu cativa playeri.
 

DeletedUser

Guest
Misiune

Am misiunea de a vana coioti dar nu am optiunea in meniu?
 

DeletedUser53

Guest
Pana acum s-a intamplat sa-mi dispara de doua ori banii pe care ii aveam in cont la bani lichizi. De exemplu pastram 1000 si ceva de dolari sa cumpar un magar dar au disparut din cont...nu m-am duelat , nu i-am cheltuit pe nimic.

De ce se intampla asta?
 

DeletedUser

Guest
Pana acum s-a intamplat sa-mi dispara de doua ori banii pe care ii aveam in cont la bani lichizi. De exemplu pastram 1000 si ceva de dolari sa cumpar un magar dar au disparut din cont...nu m-am duelat , nu i-am cheltuit pe nimic.

De ce se intampla asta?

Esti sigur ca nu ai lesinat sau nu iai depus intr-o banca?
 

DeletedUser53

Guest
Esti sigur ca nu ai lesinat sau nu iai depus intr-o banca?

Intr-o banca nu i-am depus sigur iar de lesinat nu stiu , doar daca am lesinat de la o misiune , eu sunt la inceputul jocului si probabil ca intr-una din misiunile de a-l invinge pe Plumer ma gandesc sa fi lesinat. Se pune si asta?
 

DeletedUser

Guest
Intr-o banca nu i-am depus sigur iar de lesinat nu stiu , doar daca am lesinat de la o misiune , eu sunt la inceputul jocului si probabil ca intr-una din misiunile de a-l invinge pe Plumer ma gandesc sa fi lesinat. Se pune si asta?

Da, orice lesin poate duce la pierderea banilor, acel lesin in duelul cu Plumer a facut sa-ti dispara banii. Citeste ajutorul jocului ca sa fi mai informat.
 

DeletedUser12811

Guest
Intr-o banca nu i-am depus sigur iar de lesinat nu stiu , doar daca am lesinat de la o misiune , eu sunt la inceputul jocului si probabil ca intr-una din misiunile de a-l invinge pe Plumer ma gandesc sa fi lesinat. Se pune si asta?
Da,vei pierde toti banii,energia si viata daca lesini.
 

DeletedUser

Guest
A disparut butonul ajutor
Si la informatii despre acest joc, la versiuna 1,28 scrie in germana
 

DeletedUser10287

Guest
Mai asteapta ca updateu nu se face in 2 sec acu se mai retuseaza :)
 

DeletedUser

Guest
Ziua Independenţei

... dupa finalizarea misiunii de "Ziua independentei" am ramas cu doua obiecte (PROTOTIP - o racheta de artificii netestata, respectiv OBUZ NEEXPLODAT - o racheta de artificii lansata gresit) care imi ocupa doua locuri inutil in inventar... nu pot fi vandute... aveti solutii pentru problema aceasta ? Va multumesc ...
Cred ca dupa patchul de azi avem o misiune noua care rezolva si problema asta.
Ziua Independenţei (Curăţenia de după petrecere)
necesar:
Prototip
Obuz neexplodat

recompensa: o rosie
 

DeletedUser

Guest
Cred ca dupa patchul de azi avem o misiune noua care rezolva si problema asta.
Ziua Independenţei (Curăţenia de după petrecere)
necesar:
Prototip
Obuz neexplodat

recompensa: o rosie

Da, este un nou set de misiuni, vezi la saloon, la topicul Update 1.28.
 

DeletedUser

Guest
misiunile

buna. eu am primit misiunea pazeste postalionul(10 ore) si pe harta nu-mi apare. de ce?
la fel am patit si la comert cu indienii :(
 

DeletedUser

Guest
Pentru Pazeste Postalionul: calarie, impuscare, conducere, reparare.
 
Sus