Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser12011

Guest
el dorado deja merge..stati calmi ca se va rezolva tot...cand nu s-a rezolvat o problema?:up:
 

DeletedUser6431

Guest
2s7ccps.jpg
 

DeletedUser7994

Guest

Ai dat prea multe dueluri si ai supra-solicitat serverul.
Mi s-a intamplat cand dadeam ~100-200 dueluri cu npc-uri incontinuu.Daca astepti 5 min isi revene.
ps:ca sa termini misiunea asta trebuie sa o lesini pe aretha,nu numai sa o bati,mi se pare ca are ~1000hp
 

DeletedUser

Guest
nu merge arizona..de ieri face figuri :tumble::sad:

EDIT: acum am vz raspunsul thx:D debea astept sa se faca iar..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser18597

Guest
Salut!

Am observat ca atunci cand vreau sa vad duelurile puse la profilul mau nu ma lasa (dau click pe ele si nu se deschid),insa nu doar la profilul meu nu ma lasa sa le vad...orice raport de la orice jucator pnu se deschide...iar la duel zice winner is female numele castigatorului si textul obisnuit...lista mea cu prieteni dar si a altori jucatoar are probleme cum de altfel e si la oras am dat pe numele unui prieten...mi-a dat ca jucatorul nu a fost gasit desi eu vorbeam cu el pe chat...sper ca problemele sa fie rezolvate..multumesc!
 

DeletedUser14746

Guest
Buna ziua!
De cand a aparut acest nou update..pe arizona cand sunt la cate-un fort,pe la jumatatea bataliei aproximativ tot se reseteaza lupta..adica pauza ,,intre reprize" de 4 minute!
De ce?
Inainte nu era asa...si nu este asa pe nici o alta lume...decat pe arizona!Si nu a aparut la 1-2 batalii...ci la toate la care am participat de cand a aparut ultimul update!
Va rog sa verificati si SPER sa se rezolve aceasta problema!
apare jos "conexiune intrerupta",dau refresh si incepe runda in 4 minute..:|


Multumesc!
 

DeletedUser16663

Guest
Nu pot intra pe contul de pe Arizona! Imi ia parola, insa nu-mi afiseaza harta, nu pot face nimic, nu pot accesa nimic... Mai are cineva aceasta problema?:mad::mad::mad:


<3W
 

DeletedUser16663

Guest
Ai dreptate! Am incercat cu explorer si a mers! Cu mozilla nu merge... Am sters si cookies si tot degeaba... Rezolvarea? Stie cineva?
 

DeletedUser16663

Guest
Salutare! De cand cu problema minunata (hackareala care i-a dat peste cap), nu ma pot loga de pe mozilla pe contul de pe Arizona! Pe contul de pe cealalta lume merge... Stiti de unde e problema? Mai are cineva aceasta problema?
 

DeletedUser

Guest
mda si eu azi cand am intrat nu imi mai aparea Arizona pe care aveam contu de 65,dc oare?ban nu cred k am k nu am fkt nmk ilegal:whistle::tumble:
 

DeletedUser

Guest
am adutat toate colierele dar nu imi da colierul colectionarului si nici cele 500 de puncte...
 

DeletedUser

Guest
Probleme de functionare Florida

Probleme de functionare Florida
Vreau sa stiu de ce nu pot efectua o serie mare de munci,fapt la care patratul de unde se da timpul muncii este gol.
Astept o rezolvare cat mai urgenta pt ca nu pot efectua mai departe misiunile date.
:sad:
 

DeletedUser7626

Guest
am si eu o problema care trebuie sa mi-o rezolve rapid adminii!

de ce am interzis la duel 48 de ore?????
nu pot sa indeplinesc din aceasta cauza sarcinile zilnice
doresc o rezovare cat mai rapida!
 

DeletedUser7626

Guest
am si eu o problema care trebuie sa mi-o rezolve rapid adminii!

de ce am interzis la duel 48 de ore?????
nu pot sa indeplinesc din aceasta cauza sarcinile zilnice
doresc o rezovare cat mai rapida!

MULTUMESC PT. PROMPTITUDINE!:boone:
 

DeletedUser22762

Guest
am si eu o problema care trebuie sa mi-o rezolve rapid adminii!

de ce am interzis la duel 48 de ore?????
nu pot sa indeplinesc din aceasta cauza sarcinile zilnice
doresc o rezovare cat mai rapida!


Daca mori la un duel timp de 48 de ore nu poti face alt duel.
:shoot:
 

DeletedUser

Guest
Daca ai lesinat la duel, nu mai poti da/primi duel timp de 48 ore.
 

DeletedUser

Guest
Hey am problema pe arizona la oras am vrut sa schimb poza si tot aia mio arata pe acelasi calc dar mam dus jos simi arata poza care am puso .... dar pe celalalt tot aia veche :shoot::shoot::shoot::shoot: sper ca intelegeti
 
Sus