Probleme de functionare Lumea 9 (Arizona)

DeletedUser22698

Guest
Hey am problema pe arizona la oras am vrut sa schimb poza si tot aia mio arata pe acelasi calc dar mam dus jos simi arata poza care am puso .... dar pe celalalt tot aia veche :shoot::shoot::shoot::shoot: sper ca intelegeti

Poti sa explici mai bine :| ?
 

DeletedUser

Guest
sa rezolvat dar acum al alta problema

Eu fac duele ca nebuna dar nu mai fac lv la duel nu trec de 17 nici cum si am bagat 20+ duele rog un moderator sa ma ajute pls
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
Salutare.

Stim bine ca dupa ce un jucator iese din oras ii dispare chatul orasului si cel al aliantei, insa nu se intampla si pe arizona(nu am incercat si pe alta lume). Acum dupa ce un jucator iese afara din oras ii ramane chatul orasului si al aliantei si poate conversa in ele, ceva ciudat,nu?

Frtitlu1.jpg
 

DeletedUser2041

Guest
Chatul are unele probleme mai delicate, se lucreaza la remedierea lor.
 

DeletedUser

Guest
bani

Discutia este destinata problemelor intampinate la logarea in Lumea 9 (Arizona).
Va rugam sa va limitati la a semnala problema aparuta, fara consideratii sau comentarii inutile.

Am vandut argint prin negustor si cand am vrut sa depun banii in banca mi-au disparut. Pot sa mai recuperez banii?
 

DeletedUser

Guest
probleme logare

salut,

aveam caracterul in mod vacanta si acum cand vreau sa reintru, de fiecare data imi apare pagina cu mod vacanta. apas sa inchei modul vacanta si in loc sa ma lase sa intru pe lume imi apare aceeasi pagina cu incheie mod vacanta de fiecare data.

astept un raspuns de la voi!
 

DeletedUser2041

Guest
salut,

aveam caracterul in mod vacanta si acum cand vreau sa reintru, de fiecare data imi apare pagina cu mod vacanta. apas sa inchei modul vacanta si in loc sa ma lase sa intru pe lume imi apare aceeasi pagina cu incheie mod vacanta de fiecare data.

astept un raspuns de la voi!

Depune un ticket
 

DeletedUser23145

Guest
am depus ticket si tot nu s-a rezolvat problema cu modul de vacanta va rog sa verificati si faceti ceva
 

DeletedUser

Guest
Caracter de lvl 43 , Am terminat o misiune am primit punctele de EXP si a aparut notificarea cum ca am terminat 200 de misiuni "Traiesc doar pentru misiuni dobandita" cu o recompensa de 1500 de puncte. Se umple bara galbena de punctaj aveam 5936/5838 dar lvl nu urca la 44 deci nici energia nu se reincarca.
La un refresh al paginii dispar cele 1500 de puncte de parca nici nu au fost vreodata.
 

DeletedUser2041

Guest
Caracter de lvl 43 , Am terminat o misiune am primit punctele de EXP si a aparut notificarea cum ca am terminat 200 de misiuni "Traiesc doar pentru misiuni dobandita" cu o recompensa de 1500 de puncte. Se umple bara galbena de punctaj aveam 5936/5838 dar lvl nu urca la 44 deci nici energia nu se reincarca.
La un refresh al paginii dispar cele 1500 de puncte de parca nici nu au fost vreodata.

Depune un tiket sa putem verifica
 

DeletedUser25082

Guest
probleme logare arizona

de doua zile nu ma pot loga pe Arizona si pe Florida. pe celelalte lumi unde mai joc, ma pot loga fara probleme, numai pe cele doua nu. am incercat si pe mozilla, si pe google crome si la fel, nu ma logheaza. astept un raspuns. va multumesc:sad:
 

DeletedUser

Guest
Buna ziua

Am o problema dupa ce am lucrat la indreapta malurile unui rau pentru a obtine bucata de metal murdara si indoita numi apare pe harta a doua parte din misiune si anume numi apare "Poiana" cu tot ca am toate necesare 100 vigoare , lvl 70 , echipat ciocan , bucata de metal in inv dce numi apare Poiana astept un raspuns cat de curand. Multumesc anticipat <3W
 

DeletedUser

Guest
Am o problema dupa ce am lucrat la indreapta malurile unui rau pentru a obtine bucata de metal murdara si indoita numi apare pe harta a doua parte din misiune si anume numi apare "Poiana" cu tot ca am toate necesare 100 vigoare , lvl 70 , echipat ciocan , bucata de metal in inv dce numi apare Poiana astept un raspuns cat de curand. Multumesc anticipat <3W

nu ai terminat misiunea la drum intr-o noua aventura, cea in care iti da setul de incepator.
 

DeletedUser

Guest
Va rog repede :D

Dece nu reusesc sa curat bucata de metal murdara ca deja am facut 100 de munci la sarlatan cu bucata echipata + acidu coroziv si nika :(( va rog zicetimi o solutie :D:P:boone:
 
Sus