probleme gasire loc pt oras!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
am mai postat acum cateva zile aceasta problema si mi s-a raspuns:

"salut, vreau sa stiu de ce nu mai gasesc nici un loc unde pot sa creez un oras? m-am uitat pe harta pe multiple zone si nu am gasit nici macar un semn din ala cu lopata!


Asa ceva este imposibil. Poate ai probleme cu browser-ul. Incearca Mozila, Chrome, Opera sau IE 7."

am instalat mozilla firefox,iar chiar dupa ce l-am instalat am vazut lopata respectiva cu contruirea unui oras pe zonele unde nu e asa aglomerat,dar acum iar au disparut...oare care poate fi problema? is mai e ceva,ieri mi-a aparut un job in plus pe harta si anume "vaneaza castori",dar dupa cateva minute a disparut...iar la un alt prieten care are nivelul mai mic ca al meu ii apare un job pe care eu nu il am,cred ca se numeste monteaza stalpi de curent...care e faza si cu treaba asta? mentionez ca de cand am inceput jocul o gramada de probleme de genul asta am intalnit,au disparut si iar au aparut...as vrea sa ma ajutati in rezolvarea lor!
 

DeletedUser1011

Guest
poate prietenul tau are altfel distribuite punctele si deaia ia dat lui repara stalpi de telegraf.... daca tu nu ai pus punctele bine sa iti dea anumite joburi .... este altceva. Si aceea cu ''Construieste un oras'' eu am Mozilla Firefox si merge perfect pana acuma nam avut nici macar 1 problema... deci nu stiu ce are la tine de nu merge.
 

DeletedUser1055

Guest
am mai postat acum cateva zile aceasta problema si mi s-a raspuns:

"salut, vreau sa stiu de ce nu mai gasesc nici un loc unde pot sa creez un oras? m-am uitat pe harta pe multiple zone si nu am gasit nici macar un semn din ala cu lopata!


Asa ceva este imposibil. Poate ai probleme cu browser-ul. Incearca Mozila, Chrome, Opera sau IE 7."

am instalat mozilla firefox,iar chiar dupa ce l-am instalat am vazut lopata respectiva cu contruirea unui oras pe zonele unde nu e asa aglomerat,dar acum iar au disparut...oare care poate fi problema? is mai e ceva,ieri mi-a aparut un job in plus pe harta si anume "vaneaza castori",dar dupa cateva minute a disparut...iar la un alt prieten care are nivelul mai mic ca al meu ii apare un job pe care eu nu il am,cred ca se numeste monteaza stalpi de curent...care e faza si cu treaba asta? mentionez ca de cand am inceput jocul o gramada de probleme de genul asta am intalnit,au disparut si iar au aparut...as vrea sa ma ajutati in rezolvarea lor!



Poate nu iti apare pentru ca esti intr-un oras,nici mie nu imi aparea jobul construire de orase cand eram in alt oras.Cand am iesit mi-au aparut.
 

DeletedUser

Guest
Legat de oras s-ar putea sa aiba dreptate andrei 025

Totusi la joburi sa stii ca trebuie sa ai un anumit nivel la un skill sa iti apara pe harta , de exemplu pentru repara garduri trebuie sa ai ( sa zicem ) vigoare minim 5 .
Daca iti pui un item si iti creste un skill automat iti apare si jobul care necesita acel minim pe care tu l-ai depasit dupa ce ai schimbat echipamentul de pe tine .
Poti sa detaliezi problema ta mai mult te rog ?
 

DeletedUser

Guest
314 tzbock 15 The New Rome

intr-adevar. ca sa poti crea un nou oras trebuie sa nu faci parte deja dintr-unul.

incearca sa iesi din oras si sa intemeiezi atunci orasul propriu.

daca problema persista esti rugat sa deschizi un nou topic la sectiunea "Probleme si erori in The West"
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus