Probleme noi cu scriptul TW PRO?

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Voua va mai merge bine scriptul TW PRO? Eu am Mozilla cu Greasemonkey, si dupa trecerea jocului la v1.30 am instalat ultima versiune de TW PRO si a mers bine pana aacum cateva zile. De atunci, observ ca cifrele de la totalul obiectelor purtate nu mai sunt calculate bine cand schimb echipamentul, si nici evidentierea obiectelor utile nu mai merge corect. Mai observ ca, daca pun mouse-ul pe un obiect in Rucsac, in loc sa imi apara doar date despre obiect, apar si date despre obiectul purtat din aceeasi categorie. Presupun ca s-a modificat ceva in joc, si de aceea ar trebui actualizat si TW PRO. Ce parere aveti?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Guest
sa schimbat versiunea la the-west si de aia trebuie sa iei scriptu pt 1.31(asta cred ca ii acuma dar nu sunt sigur)
 

DeletedUser

Guest
Am vazut ca s-a modificat ceva la inventar, si de atunci TW PRO nu mai merge corect. N-am vazut nici un anunt despre o versiune 1.31...
 

DeletedUser13613

Guest
nu sunt probleme cu scriptul..la mine merge foarte bine..tin sa precizez 1.30 versiunea
 

DeletedUser

Guest
asa este , are mici erori..ex unele piese de imbracaminte nu sunt evidentiate, char daca sunt cele mai bune pentru munca respectiva..
 

DeletedUser

Guest
La mine de ceva vreme se blocheaza pt 30 de sec pana calculeaza toate muncile, cu toate ca am scos o parte din munci in speranta ca se va incarca mai repede. Nu stiu care e motivul pt care se incarca asa greu, la inceput dupa updateul la 1.30 se incarca in 2 sec, acum se blocheaza si mozzila si trebuie sa astept un pic pana isi revine..
 

DeletedUser6410

Guest
Scriptul se bloceaza doar pe lumile unde avem multe iteme si produse in inventar :) unde avem un inventar mai mic acesta merge perfect :)
 

DeletedUser

Guest
Eu am avut mereu beleaua cu "script not responding" pe L8, unde culmea, am un inventar mititel, comparativ cu celelalte lumi. In orice caz, dupa 1-2 "continue" isi revenea si se punea pe calculat. Acum insa, de la ultima modificare de joc, scriptul da rateuri, insa poate fi folosit cat de cat. Cat de curand va fi modificat, astfel incat sa "suporte" si noile modificari...
 

DeletedUser

Guest
Scriptul se bloceaza doar pe lumile unde avem multe iteme si produse in inventar :) unde avem un inventar mai mic acesta merge perfect :)

e clar, am inventarul full. Ce e de facut? :) nu vreau sa renunt la nimic. Eu colectionez absolut orice.
 

DeletedUser10521

Guest
Mie scriptul TW Pro imi merge perfect pe toate lumile. Si am inventarul destul de maricel. Incercati voi sa va actualizati Greasemonkey si MozillaFirefox si ar trebuii sa va mearga.(nu uitati sa actualizati si java).
Poate nu aveti versiunea corecta: http://twpro.lekensteyn.nl/
 

DeletedUser9965

Guest
Aceeasi problema o am si eu, se incarca mai greu calcularea punctelor pt. o munca, iar cand iti alege cele mai bune item-uri pt. o anumita munca, punctele nu corespund cu calculul facut pt. aceea munca(punctele sunt afisate eronat, dar daca prestezi aceea munca punctele sunt cum trebuie). Problema cea mai dureroasa e ca, nu mai apare aceea fereastra cu punctele pt. muncile la care erau bune item-urile noi pe care nu le aveai in rucsac si vroiai sa le cumperi, asa aveai un calcul ce item-uri iti trebuia pt. o anumita munca.
 

DeletedUser9965

Guest
Aceeasi problema o am si eu, se incarca mai greu calcularea punctelor pt. o munca, iar cand iti alege cele mai bune item-uri pt. o anumita munca, punctele nu corespund cu calculul facut pt. aceea munca(punctele sunt afisate eronat, dar daca prestezi aceea munca punctele sunt cum trebuie). Problema cea mai dureroasa e ca, nu mai apare aceea fereastra cu punctele pt. muncile la care erau bune item-urile noi pe care nu le aveai in rucsac si vroiai sa le cumperi, asa aveai un calcul ce item-uri iti trebuia pt. o anumita munca.

La mine si-a revenit scriptul, a ramas doar problema cu timpul in care imi calculeaza punctele pt. munci.
 

DeletedUser12402

Guest
Daca ai inventarul mare este si normal sa mearga putin mai greu scriptu'.
 

DeletedUser13308

Guest
Si la mine se blocheaza de tot. Nu mai pot calcula inventarele pentru munci, dueluri, forturi. Oare cand apare noua versiune a script-ului adaptata ?
 

DeletedUser

Guest
Stie careva unde pot gasi ultima varianta a scriptului pentru munci?
 

DeletedUser

Guest
Am auzit ca poti schimba culoarea scrisului in chat cu acest script , mi-a dat cineva link-ul dar nu apare nimic in legatura cu asta :|
 

DeletedUser

Guest
Am auzit ca poti schimba culoarea scrisului in chat cu acest script , mi-a dat cineva link-ul dar nu apare nimic in legatura cu asta :|

Eu ti l-am dat.Daca ai instalat corect greasemonkey si celalalt script,uite-te in stanga unde scrie"Tu spui".Acolo normal trebuie sa-ti apara o chestie cu 4 culori.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus