Probleme tehnice zici?!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Nu vreau sa fiu fara obraz,dar eu cred cu tarie ca ceva e la mijloc.
Cum se face ca intodeauna cand sunt event-uri apare o "problema tehnica" de 1,2 sau 3 ore.Ceva e la mijloc,si puteti sa veniti cu gogonele cat vreti,suntem gen voi parlamentul noi cetatenii,alti cu pile alti nu:).Oricum se fac mis-masuri" pe aici asta e clar.Paste fericit.
 

DeletedUser25775

Guest
erau banditii prea tari in duel.acum le mai moaie oasele....:up:
 

DeletedUser14746

Guest
eu sunt on pe l1 si hawaii ... am dat bani grei la inno sa ma lase on,sper ca asta sa ma avantajeze in a castiga tombola :)) =)))))))

sa fim seriosi!


pur si simplu,serverele cad din cauza suprasolicitarii ...
apar erori din cauza noilor implementari ... etc etc

sa nu credeti ca niste servere gen west sunt asa usor de intretinut ;)
sunt jucatori care nu stiu decat sa deschida contul de west si sa dea shutdown la computer,si culmea,vorbesc de servere si de intretinutul acestora ;)
Pare usor dar nu e deloc asa!

Parerea mea:aveti rabdare ;)
 

magalex

Greenhorn
problema nu se pune asa .... ca deschid calculatorul sau ....
ci ca am dat bani ptr niste servicii ....
daca nu sunt in stare ...sa inchida jocul!
 

DeletedUser25424

Guest
problema nu se pune asa .... ca deschid calculatorul sau ....
ci ca am dat bani ptr niste servicii ....
daca nu sunt in stare ...sa inchida jocul!


Jocul este gratis.

Este gratis sa te inscrii sa iti faci cont, sa faci misiuni si tot ce iti ofera jocul.

Nu ai dat bani pentru servicii ai dat bani pentru niste avantaje in joc, ca stii sau nu sa folosesti acele avantaje nu este treaba celor e la INNO. :whistle:
 

DeletedUser14746

Guest
problema nu se pune asa .... ca deschid calculatorul sau ....
ci ca am dat bani ptr niste servicii ....
daca nu sunt in stare ...sa inchida jocul!

nu e tocmai asa...

inteleg ca ai dat bani,dar cand mergi la cumparaturi,cumperi ceva,ajungi acasa si nu e asa!
cand mergi undeva,platesti autobusul si ramai in pana pentru ca sa stricat ... ai dat bani,nu?
iti cumperi un telefon,dupa 2 zile se strica,ai dat bani,nu?
etc
etc

nu trebuie sa sarim in sus sa dam foc forumului ... se intampla,unii mai vechi cred ca stiti,la fiecare update sau deschidere de lume se intampla asa din cauza solicitarilor eventului/lumii...etc..
 

magalex

Greenhorn
ok ...atunci sa vorbesc pe limba ta ....
cum sa folosesc acele avantaje ptr care am platit .... daca jocul nu functioneaza????
 

DeletedUser

Guest
nu e tocmai asa...

inteleg ca ai dat bani,dar cand mergi la cumparaturi,cumperi ceva,ajungi acasa si nu e asa!
cand mergi undeva,platesti autobusul si ramai in pana pentru ca sa stricat ... ai dat bani,nu?
iti cumperi un telefon,dupa 2 zile se strica,ai dat bani,nu?
etc
etc

nu trebuie sa sarim in sus sa dam foc forumului ... se intampla,unii mai vechi cred ca stiti,la fiecare update sau deschidere de lume se intampla asa din cauza solicitarilor eventului/lumii...etc..

tu zici toate astea pentru ca ai ramas logat.
 

DeletedUser25424

Guest
ok ...atunci sa vorbesc pe limba ta ....
cum sa folosesc acele avantaje ptr care am platit .... daca jocul nu functioneaza????



Iti iei un avocat bun si dai INNO in judecata si pentru aceste 2 ore ceri daune morale in pepite/bani =)))
 

magalex

Greenhorn
nu e tocmai asa...

inteleg ca ai dat bani,dar cand mergi la cumparaturi,cumperi ceva,ajungi acasa si nu e asa!
cand mergi undeva,platesti autobusul si ramai in pana pentru ca sa stricat ... ai dat bani,nu?
iti cumperi un telefon,dupa 2 zile se strica,ai dat bani,nu?
etc
etc

nu trebuie sa sarim in sus sa dam foc forumului ... se intampla,unii mai vechi cred ca stiti,la fiecare update sau deschidere de lume se intampla asa din cauza solicitarilor eventului/lumii...etc..

ptr asta s-a inventat beta .... sa testeze acolo intai!
 

Skynet08

Greenhorn
Le-a testat acolo , nu ai vazut ce a scris iulianp , problema nu e de la tombola ! iar beta e versiunea de proba ai dreptate dar serverele de pe beta nu le poti compara cu vechiturile noastre
 

DeletedUser

Guest
ziceam la fel si daca nu eram logat!
nu ma disper pentru niste oua ;)

(ca sa fii impacat)
pe l1 dorm
pe hawaii umblu pe la piata

concluzia: NU fac oua,sa ca fii tu linistit ;)

sunt destul de linistit, ma doare-n cot ce faci tu in momentul asta pe joc.
si iti pot garanta...daca nu erai logat stateai in banca ta si lasai textele de prin carti.

Le-a testat acolo , nu ai vazut ce a scris iulianp , problema nu e de la tombola ! iar beta e versiuena de proba ai dreptate dar serverele de pe beta nu le poti compara cu vechiturile noastre

altu mai destept ca noaptea.
 

DeletedUser25424

Guest
ziceam la fel si daca nu eram logat!
nu ma disper pentru niste oua ;)

(ca sa fii impacat)
pe l1 dorm
pe hawaii umblu pe la piata

concluzia: NU fac oua,sa ca fii tu linistit ;)



Vrei sa spui ca tu daca te uiti la piata nu ai nici o munca data sau ceva de genul?


Gen: Sa opresc munca ca sa ma pot uita la piata ? :blink:
 

DeletedUser14746

Guest
sunt destul de linistit, ma doare-n cot ce faci tu in momentul asta pe joc.
si iti pot garanta...daca nu erai logat stateai in banca ta si lasai textele de prin carti.

scuza-ma,dar nu am nevoie de carti sa dau o replica,mai putin o replica tie ;)
asa ca,relax :)
stiu ca suferi ca nu poti face oua,dar fiecare cu norocul lui ^_~
 

DeletedUser14746

Guest
Vrei sa spui ca tu daca te uiti la piata nu ai nici o munca data sau ceva de genul?


Gen: Sa opresc munca ca sa ma pot uita la piata ? :blink:

ma refeream la plimbatul dintre pietele oraselor ...
cum sa-ti explic eu tie:
ridicat de produse/iteme ...
 

Skynet08

Greenhorn
sunt destul de linistit, ma doare-n cot ce faci tu in momentul asta pe joc.
si iti pot garanta...daca nu erai logat stateai in banca ta si lasai textele de prin carti.



altu mai destept ca noaptea.

Care e problema ta , tu vrei sa faci scandal si nu ti-ai gasit cu cine , vezi ca de la o discutie, de la o problema tehnica tu ajungi la ceva personal , si eu nu te-am jignit indirect si gandeste de 5 ori inainte sa scrii.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus