Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri )

Anadolu140

Greenhorn
NUME SUGESTIE:Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri )
DESCRIERE SUGESTIE: Propun sa adaugati o misiune care la 30/40/50 alegeti voi win-uri consecutive de persoana sa primeasca ceva misto.M-am saturat sa intru si sa astept sa faca ei egal in loc sa jucam jocul.Stiu ca o sa am multe contra :))
 

conbunel

Greenhorn
NUME SUGESTIE:Propunere anti BLAT (egalul de la aventuri )
DESCRIERE SUGESTIE: Propun sa adaugati o misiune care la 30/40/50 alegeti voi win-uri consecutive de persoana sa primeasca ceva misto.M-am saturat sa intru si sa astept sa faca ei egal in loc sa jucam jocul.Stiu ca o sa am multe contra :))
Ii poti raporta, nu au voie sa faca egal pentru a primi puncte veteran si sansa la cufar.

"Pushing-ul" se referă la o utilizare exploatatoare a jocului pentru a oferi experiență / numerar / articole către alte conturi. În mod specific, un jucător nu poate participa la un duel sau o recompensă prestabilită sau la Bătălie de Fort sau o Aventură pentru a obține un rezultat organizat și pentru a oferi sau a obține cantități excesive de experiență / bani / obiecte / puncte veteran.
 

Anadolu140

Greenhorn
g
Ii poti raporta, nu au voie sa faca egal pentru a primi puncte veteran si sansa la cufar.

nu e o problema pentru mine incat sa-i raportez,DAR eu prefer sa jucam acest joc(aventurile ) nu sa stam si sa asteptam blatul.
am ales in locul raportului sa fac o propunere cu premiu,sa vrea sa joace din propia initiativa
 
Sus