Propunere Atentie Tepuitori!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Guest
Propun ca in acest topic, sa fie doar un singur post cu o lista cu tepuitori, iar discutiile pe seama lor, sa se faca in alt topic, asa cand dorim sa facem o afacere, nu suntem nevoiti sa rasfoim 30-40 de pagini pentru a vedea daca respectivul este de incredere sau nu.

Daca ati fost tepuiti, puneti numele si dovada in topicul de discutii despre tepuitori, iar respectivul va fi trecut in lista de tepuitori.

Avantaje: Vom gasi mai usor ce ne intereseaza.
Dezavantaje: Va descurcati voi aici :hmf:
 

DeletedUser19531

Guest
Deja se lucreaza la o modalitate de a nu mai fi pacaliti, numai ca mai dureaza pana o sa apara aceasta functie.
 

DeletedUser

Guest
Propun ca in acest topic, sa fie doar un singur post cu o lista cu tepuitori, iar discutiile pe seama lor, sa se faca in alt topic, asa cand dorim sa facem o afacere, nu suntem nevoiti sa rasfoim 30-40 de pagini pentru a vedea daca respectivul este de incredere sau nu.

Daca ati fost tepuiti, puneti numele si dovada in topicul de discutii despre tepuitori, iar respectivul va fi trecut in lista de tepuitori.

Avantaje: Vom gasi mai usor ce ne intereseaza.
Dezavantaje: Va descurcati voi aici :hmf:

Ar fi bine asa cum zici, si eu am avut nevoie
PRO.

Deja se lucreaza la o modalitate de a nu mai fi pacaliti, numai ca mai dureaza pana o sa apara aceasta functie.

Chiar ar trebui asa ceva...momentan mi'am luat teapa o singura data
 

DeletedUser24699

Guest
Cea mai buna idee ever. MARE MARE MARE PROOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

cand cineva vrea sa faca un schimb credeti ca verifica cateva zeci de pagini? rog adminii sa faca asta, nu e greu, ia 30 min, o fac eu intr-o zi daca ma lasati sa deschid alt topic si sa scriu direct lista.
 

DeletedUser

Guest
Other stuff
-2.07 will include the Friends bar which is an interface element that shows your friends, town members and alliance members. Via the bar you can quickly whisper them, send them telegrams or center them on the map
-We are working on a concept for direct player to player trading
-In order to improve the performance of our quest system, we will probably add some new requirements (Finish tutorial quest line, id 544 or low level requirements) to a couple of quest lines.
-We are working on a cool and funny event that we're sure you will enjoy!

Puteti da T.C , nu va mai fi nevoie.

Se implementeaza ceva ce adminii romani au tot sustinut ca nu e nevoie, si ca nu se va implementa :P
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus